اینشات و ساخت پست اینستاگرام

اینشات و ساخت پست اینستاگرام

اگر برای ساخت کاور پست های اینستاگرام و طراحی آن دچار مشکل شده با استفاده از اینشات می توانید ایده ها و المان هایی را به وسیله فایل ها در پشت زمینه و کاور پست هایتان قرار بدهید.

این روز ها که اینستاگرام به یک منبع بسیار عالی برای تولید محتوا تبدیل شده است لازمه طراحی یک پست جذاب ساخت کاور های حرفه ای از تولیدکنندگان محتوا برای ساخت و طراحی کاور روی پوست خود معمولاً در آیفون و اندروید از برنامه قدرتمند اینشات استفاده می کند.

با استفاده از اینشات می‌تواند خیلی سریع پوست تصویر و ویدئو های خود را به اینستاگرام منتقل کنید و یا آن ها را ویرایش کنید

اگر شما هم در اینستاگرام تولید محتوا می کنید و دغدغه هایتان انتخاب اپلیکیشن برای ساخت پست و استوری امتحان است.

به شما پیشنهاد می کنیم که نرم افزار اینشات را استفاده کنیم به خصوص اگر با نرم افزارهای فتوشاپ آشنایی ندارید کار طراحی به واسطه این شرکت بسیار راحت می شود.

قطعا روش های بسیار زیادی برای ساخت کاور پست اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن های مختلف و نرم افزار فتوشاپ وجود دارد راحت ترین راه و سریع ترین راه استفاده از اپلیکیشن اینشات است ولی طراحی برای طراحی ساخت کاور پست اینستاگرام در اینشات می‌توانید از png استفاده کنید.

اگر دقت کرده باشید برخی از پیج های اینستاگرام به صورت حرفه ای و جذاب کاور با طرح مشترک برای تمامی پست های خود می گذارند تا به چشم به صورت یکدست گرایی خاص را داشته باشد.

کاور پست های اینستاگرام می تواند اولین و مهم ترین روش برای بالا بردن تعاملات پیج اینستاگرام شما به حساب می‌آید چرا که با داشتن یک پست جذاب و حرفه‌ای به راحتی می‌توان به اکسپلور ورود کنید .

تصویر تأثیرگذار پست ویدئویی کاربران را بزرگ می کند که دور تا آخر مشاهده کنند که برای پست علاوه بر تاثیر گذاری بر مخاطب ساختار پیج را هم زیبا تر میکند.

تا به حال به صفحه اکسپلور اینستاگرام توجه کرد کسانی را بیشتر قرار می دهد که در این اکسپلورر وجود دارند را مشاهده کنید خواهید کرد و دارایی کامل جذاب و زیبا هستند این جمله معروف را شنیده‌ای که محتوا پادشاه ستمگر پادشاه تاج نداشته باشد.

دیگر نمی توان بر روی آن حساب کرد دیده نمی شود این تصاویر حکم کاور پست های اینستاگرام قابل دیدن می شود.

اگر شما بهترین محتوا در فضای اینستاگرام تولید کنید اما تصویر جذاب و زیبا بر روی آن قرار ندهید این پست به اکسپلور برود نخواهد کرد و در نتیجه دیده نخواهد شد.

برای ساخت کاور پست اینستاگرام باید نکات مهمی مثل اصول تیتر نویسی اصول رنگ بندی استفاده از آیکون های مرتبط و جذاب را آموزش دیده باشید.

به طور کلی اپلیکیشن اینشات قابل استفاده در گوشی های ios و اندروید است امتیاز در گوگل پلی و اپ استور ۴.۸ می باشد.

اینشات جزو بهترین و کاربردی ترین برنامه ها برای ادیت ویدئو ها و ساخت کلیپ های اینستاگرامی به حساب می‌ آید این اپلیکیشن بسیار حرفه ای برای استفاده از آن نیاز به تخصص خاصی وجود ندارد.

با قابلیت هایی که دارد ویدیو را به راحتی تقسیم بندی ادغام و یا کوتاه می‌کند و به راحتی می‌توان آن را برش بدهد علاوه بر این نور و روشنایی را به راحتی می تواند تنظیم کند کیفیت ویدیو را افزایش می دهد.

از ویژگی هایی که دارد این است که می تواند موزیک را به ویدئو اضافه کند و قابلیت بعدی آن این است که ویدیو با کیفیت را از طریق اینستاگرام می تواند پخش کند.

البته یکی دیگر از مزایای این اپلیکیشن رایگان بودن آن است.

عکس پروفایل های این مجموعه بدون پشت زمینه با فرمت png وجود دارد برای انداختن آن ها برای کاور پست و تصاویر و ویدئو ها فقط کافی است به اینشات وارد شوید و روی تصویر مورد نظر وارد برنامه کنید.

سپس بخش استیکر وارد شوید و فایل ها یا ایکون ها ضربه بزنید سپس متن خود را بر روی آن بنویسید به همین راحتی می توان یک کاور به پست تا می ‌افزاید.

اگر شما یک تولید کننده و یا ادمین اینستاگرام هستید بدون شک به این برنامه احتیاج داریدهزینه استفاده از این اپلیکیشن رایگان است اما امکانات بیشتر و حرفه‌ای دارد که نیاز به پرداخت هزینه های ماهانه دارد استفاده از این امکانات برای انجام کار های روزانه در اینستاگرام بسیار مفید است.

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد