تبلیغات اینفلوئنسری چیست

تبلیغات اینفلوئنسری چیست

به طور کلی هر کسب و کار و برند برای توسعه نیاز به تبلیغات دارد.

اگر شما بهترین خدمات و کالاها را هم عرضه کنید اگر تبلیغات نداشته باشید مشتریان می توانند شما را پیدا کنند و در نهایت شکست می خورید تبلیغات به صورت های مختلف اتفاق می‌افتد.

در تلگرام و اینستاگرام روش های متفاوتی دارد که به آن ها روش های دیجیتال مارکتینگ می ‌گویند بسته به شرایط بودجه خود و پلن تبلیغاتی اش یک پلت‌فرم را مورد استفاده قرار می دهد.

استفاده از استوری در اینستاگرام یکی از راه های معمولی برای تبلیغات در اینستاگرام به حساب می‌آید برای اینکه بتوانید یک فرد تاثیرگذار شوید در شبکه ‌های اجتماعی و چه در فضای واقعی نیاز به برند سازی دارید.

همچنین نحوه رفتار درست در شبکه اجتماعی می تواند بر رشد شما بیافزاید واژه اینفلوئنسر در لغت به معنی تاثیرگذار است.

در دنیای شبکه های اجتماعی به کسی می‌گویند که یک یا چند شبکه اجتماعی دارد و از طریق آن به عادت های غلط مردم و اجتماع اشاره می کند ومی ‌خواهد بر روی آن ها تاثیر بگذارد.

اینفلوئنسر مارکتینگ در برابر دیگر روش های تبلیغاتی در اینترنت

تبلیغات اینفلوئنسری چیست
تبلیغات اینفلوئنسری چیست

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذاری که از مدرن ترین روش هایی است که برای تبلیغات استفاده می کنند وقت شما قصد برندینگ و شروع یک کمپین تبلیغاتی را دارید گزینه‌ های زیادی بر روی شما وجود دارد از تبلیغات تلویزیونی تا بیلبورد های سطح شهر همه روش‌های هستند که به دیده شدن برند شما کمک خواهند کرد.

مطالعه بیشتر:  طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

تبلیغات سنتی مثل تلویزیون و بیلبورد ها هزینه ‌های زیادی دارند و زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرند.

هزینه اجاره ماهیانه بیلبورد در یکی از اتوبان های تهران حدود ۴۰۰ میلیون تومان از این رقم برابر با سرمایه گذاری اولیه برای یک استارتاپ می باشد.

نکته‌ ای که قابل ذکر است پرداخت هزینه چنین تبلیغاتی می‌توانند برای کسب و کارهایی که تازه شروع به فعالیت کردن مقدور نباشد هر چقدر هزینه تبلیغات اثرگذار باشد ابعاد آن هزینه‌ اش بالا تر می رود.

اینفلوئنسر کدام شبکه اجتماعی تاثیرگذار هستند

تبلیغات اینفلوئنسری چیست
تبلیغات اینفلوئنسری چیست

همانطور که گفته شد شروع حرکت اینفلوئنسر ها ابتدا از یوتیوب بود و کم کم به سمت اینستاگرام کشیده شد با توجه به اینکه امروز بازار اینفلوئنسر مارکتینگ بسیار داغ شده است خیلی انگیزه این را دارند که خود را به جمع اینفلوئنسر ها پیوند دهند.

این فضای ملتهب در شبکه اینستاگرام بیش تر از شبکه ‌های دیگر قابل دیدن شده است بهره برداری از بازار این فیلم از مارکتینگ باعث شده افراد سعی کنند تعداد فالوور های خود را به هر قیمتی بالا ببرند.

خرید فالوور های غیر واقعی تعداد فالوور به کار برده می شود این ترفند ها اگرچه در مواردی باعث افزایش فالوور می‌شود اما به این عنوان به معنای افزایش تاثیرگذاری این هیجان نیست.

به همین دلیل کارشناسان دیجیتال مارکتینگ معیار های دقیقی را برای اندازه گیری میزان تاثیرگذاری یک محتوا را به کار می‌ گیرند.

معیاری برای اندازه گیری میزان تاثیرگذاری یک اینفلوئنسر میانگین نرخ درگیر کردن مخاطبین پیج است برای محاسبه نرخ در گیر کردن هر پست اینستاگرام تبادلات آن پست را با کاربران می سنجند.

مطالعه بیشتر:  تاثیر ایمیل مارکتینگ در سئو

مجموع تبادلات شامل کامنت ها و کسانی که عکس را ذخیره می کند در مقابل روش‌های سنتی تبلیغاتی در دنیای دیجیتال مارکتینگ با انبوهی از پیشنهادات بسیار مقرون به صرفه و تاثیرگذار وجود دارد.

تبلیغات در اینترنت و شبکه اجتماعی با صرف هزینه مربوط به کسب و کار شما رونق کامل را می دهد و باعث شناخته شدن برند تا می‌شود.

برای راه اندازی کمپین های اینفلوئنسر مارکتینگ می توانید اینفلوئنسر هایی که تاثیر زیادی بر روی مخاطبین شان می گذارند را دنبال کنید و با توجه به فعالیتی که در حوزه مورد نظر دارند می‌توانند تبلیغات خاص خود را به آن ها بدهید.

تبلیغات به واسطه اینفلوینسر به گونه ای است که علاوه بر این که در وقت و هزینه صرفه جویی می کند باعث رونق بخشیدن به کسب و کارتان خواهد شد.

اگر اینفلوئنسر که انتخاب کرده‌اید برای کسب و کار شما به صورت استوری و یا یک پست یا محتوای را تولید می نماید و تاثیر خود را بر روی مخاطبینش می‌گذارد و همین امر موجب می‌شود تا فالور های اینفلوئنسر مورد نظر شما را دنبال کنند و کم کم به سمت پیج  شما بیایند و از محصولات شما خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد