تجاری سازی لوگو با برندینگ

تجاری سازی لوگو با برندینگ

اگر شما هم تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار دارید حتما این را شنیده اید که معرفی یک لوگوی اقتصادی می‌ تواند زمینه ‌ساز موفقیت تان باشد.

اینکه این نوع برای مخاطب می‌تواند تاثیر بگذارد به‌طور حائز اهمیت است شاید لوگوی مناسب معرفی خوب برای کسب و کارتان نباشد و یا برعکس ما در این مقاله می خواهیم شما را با نقش لوگو در برندینگ و ارتباطشان با هم آشنا کنیم.

به بیان ساده لوگو تصویری و متنی است که در مرحله ابتدایی به معرفی و شناخته شدن برند تان کمک خواهد کرد یک لوگوی خوب پایه برند شما باشد و مشتریان را به سمت آن جذب کند و به آن ها نشان دهد که چقدر هدفتان ارزشمند است.

مسئولیت زیادی بر عهده همین تصویر کوچک است که به آن لوگو می‌گویند ابتدایی‌ترین نقش لوگو شناساندن خدمت حرفه و غیره است.

گرایش و ترند ها ابزار های طراحی و فنی با عکس بالا رفتن جذب مخاطبین می شود.

مهمترین هدف لوگو این است که کسب و کار خدمت و یا محصول را به مخاطبین بشناسند لوگو علاوه بر اینکه زیبا باید به نظر می‌رسد و عملکرد های دیگری هم دارد.

عملکرد اساسی لوگو این است که کمک می کند مخاطب شما از سایر کسب و کارها متفاوت شود.

این موضوع خصوصاً زمانی که شما رقابت بسیار زیادی دارید بسیاری از اهمیت می شود.

لوگو اطلاعات کلیدی برای معرفی کسب و کار و مشتریان است و می‌توان از صنعتی که در آن فعالیت می‌کند را ارائه دهد جمعیت هدف و ارزش‌های دارند تا با یکدیگر تفاوت دارد به عنوان مثال یک شرکت می تواند از رنگ خاصی در لوگوی استفاده کند.

مطالعه بیشتر:  امنیت و جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

نشان دهنده حمایت از محیط زیست باشد و باعث شناخت یک برند می‌شود و برای مخاطب تاثیر بصری ایجاد می‌کند.

در بسیاری از افراد طراحی لوگو و با هنر اشتباه می گیرند اما در واقع لوگو هنر نیست و یک ابزار برای شناساندن برند است و هویت بصری دارد و به عنوان ابزار استراتژیک کسب و کار به حساب می‌ آید.

اغلب تلاش می‌کند که معانی و مفاهیم متعددی را از طریق لوگو به مخاطبین القا کند یک لوگوی جدید شبیه کشتی خالی است و از روز اول معانی خاصی را پیدا خواهد کرد لوگو تصویری از کسب و کار خدمت و محصول است

زمانی که کسب و کارتان در ذهن را به تصویر می کشید افتتاح لوگوی آن به نظر می‌رسد همانند همان سیب گاز زده معروف که اپل نام دارد.

لوگوی مناسب است که تأثیر اولیه خوبی در ذهن مخاطب ایجاد کند و بتواند در همان مراحل اولیه با رقبا به رقابت بپردازد.

اگر که طراحی لوگو نتواند تاثیر بر روی مخاطبین بگذارد در دنیای امروزی و با وجود اینترنت مخاطب به سراغ دیگر رقبا خواهد رفت و در آخر اینکه لوگو و وفاداری مشتری نسبت به برند شما را آسان تر می کند.

مثلا برای اینکه تصویر تصویر خود را به روز کنند یا بازتاب بدهد همانطور که قبلا گفتیم هیچ چیز همانند یک نمی توانند در ذهن افراد باقی بمانند و به خوبی در خاطر مخاطب می ماند و مورد تایید بر رضایت مشتریان می‌شود.

محصولات و خدمات آن را می تواند جهانی کند طراحی لوگو و برند این باعث به وجود آمدن یک نوزاد و بستری که سرشار از منیزیم می شود.

مطالعه بیشتر:  امنیت و جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

این نام تجاری یا همان لوگو در کوتاه‌ترین زمان ممکن است در ذهن مشتریان به خوبی شکل بگیرد به یاد داشته باشید که لوگوی شما امضای برندتان هم هست.

بنابراین از اهمیت آن غافل نشوید یکی دیگر از انواع لوگو که استفاده از آن در دنیای امروزی بسیار رایج شده است لوگو های تایپ شده هستند در ذهن مخاطب به خوبی جای گرفتند و گاهی مفهومی از زیباترین و جالب ترین لوگو به حساب می آیند.

قدرت خیال پردازی در ذهن مخاطب بالا می‌برند و بدین ترتیب چند برندی که به سادگی توانسته اند با انتخاب لوگوی مفهومی ایجاد تمایز در میان سایر برند ها کند حس ابهام و جذابیت خاصی را به مخاطب القا می‌کند.

طراحی لوگو و برند این دو مفهوم مجزا و مرتبط با هم هستند برای پیش بردن کسب و کارتان هر دوی اینها را باید گرفتن چک انجام دهید هویت یک برند شامل نام آن طراحی هویت بصری و حتی پیدا کردن هویت شنیداری مثل لحن صدا و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد