ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲

ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲

با به روز شدن سال میلادی طراحی ‌لوگو هم به روز شد در سال ۲۰۲۱ استفاده از فونت ها و حروف شکسته مینیمال طراحی های سه بعدی حذف قسمتی از تصویر و کلمه طرح ‌های مونوگرام بر گرادیان عنوان ترند معرفی شدند.

اما اعتراض‌های سال ۲۰۲۲ کاملاً متفاوت است البته ترند های طراحی ۲۰۲۲ هم به صورت رسمی اعلام نشده است ولی به برخی از آن ها می پردازیم.

لوگو های باریک

ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲
ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲

لوگو های باریک عمودی و بلند به عنوان ترند 2022 اعلام شد احتمالا به یکی از قطب‌ های جدید هم تبدیل می شود.

این روش برای تغییر سبک های افقی و استاندارد مورد استفاده قرار گرفته بتواند تغییر اساسی در شکل ظاهری لوگوها ایجاد نمونه طراحی بلند و عمودی لوگو ها و بسیار جذاب هستند با این حال استفاده از این روش معایب و مزایای خاص خود را دارد.

ولی برخی از مخاطبان امکان دارد از این وجه تمایز استقبال کنند و برخی دیگر ممکن است آن را دوست نداشته باشند.

البته این موضوع برای تمامی روش های لوگوها استفاده می‌کنند احتمالاً چالش‌های خاصی هم با خود به همراه دارد.

یکی دیگر از مزایای طراحی لوگو های بلند و عمودی این است که برای استفاده در تبلیغات آنلاین نیازی به ایجاد تغییر در آن وجود ندارد و در شبکه های اجتماعی هم قابل اجرا هستند

استفاده از رنگ های شاد

برند های خلاقانه در سال ۲۰۲۲ استفاده از رنگ ها و طرح های شاد است که با استفاده از این روش می‌خواهند مخاطبین حس بهتری داشته باشند.

مطالعه بیشتر:  لوگو موشن چیست؟

آنگاه که رنگ زنده و شاداب دارم بسیار تند شدن بسیار بیشتر از دو عنصر مورد استقبال قرار گرفتند ولی تا محیط کسب و کار مناسب نیست با این حال تمامی این رو از اول خوبی را به مخاطب القا می‌کند

لوگوهای سریف

ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲
ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲

فونت سری به احتمال زیاد یکی از برندهای سال ۲۰۲۲ از قدیمی نمی‌شود مانند بسیاری از جمله فونت های همیشه ترند است و بسیاری از لوگوهای معروف از آن استفاده می‌کنند لوگو استریت در محیط وب کاملا خوانا و جذاب است.

دارای ظرافت و زیبایی منحصر به فرد مینیمالیست و مدرن هم هستند از این رو بسیاری از طراحان از این فونت ها برای طراحی لوگوی خود استفاده کرده اند

لوگوهای حروف کوچک

لوگوهای که تمام به کوچک می‌شوند در فهرست لوگو  قرار گرفته اند با این روش مخاطبین زیادی جذب شده است و جلوه های بصری خوبی داشته و آن ها را به شکل هنرمندان در کنار هم می‌چیند.

برخلاف لوگو های طراحی شده با آن را بزرگ نشان دادن قدرت و اعتبار هستند و گاهی کوچک نشانه دوستان و دلنشین اطراف می دهند افراد می دهند و مخاطب خیلی سریع می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

لوگو های کارتونی

ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲
ترند طراحی لوگو ۲۰۲۲

لوگو کارتونی که دیگر از ترفند های جالب برای سال ۲۰۲۲ با الهام از شخصیت‌ های کارتونی و انیمیشنی ساخته می شود .

تاثیر کارتونی همراه همیشه برای مخاطب جذابیت ایجاد می ‌کند دیدن کاراکتر های خاطره انگیز استراتژیک و مثبت و به افراد می‌ دهد اینترنت بر خلاف تصور توانسته جایگاه خوبی پیدا کند.

فضای منفی

فضای منفی قطع اینترنت طراحی لوگو در سال ۲۰۲۲ بوده است که استفاده از آن به خلاقیت و مهارت زیادی نیاز دارد و همان طور که گفتیم در تکنیک فضای منفی از زمین و نقشه استفاده می‌شود فضای منفی برای طراحی لوگوی تمامی کسب و کار و گزینه ای بسیار مناسب و جذاب است و می تواند مخاطبین خود را جذب کند.

مطالعه بیشتر:  طراحی لوگو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد