تفاوت افزونه یواست و رنک مث

تفاوت افزونه یواست و رنک مث

برای سازی و بهینه سازی سایت های وردپرسی به افزونه های وردپرس احتیاج است معروفترین برند در زمینه سئو های وردپرس افزونه یواست شهرت بسیار زیادی دارد.

تقریبا به وجود آمدن وردپرس معروف شد با این حال یواست سئو تنها گزینه موجود در میان سئو ها نیست و نقش بسیار زیادی دارد.

بعضی از آنها اخیراً توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است از میان سایر افزونه های وردپرس افزونه رنک مث توانسته موفقیت های بسیار زیادی را در زمینه سئو کسب کند.

افزونه رنک مث به یواست سئو یک کار تازه وارد است که توانسته است سهم قابل توجهی از کاربران را به سمت خود جذب کند در این مقاله می‌خواهیم این دو افسانه را باهم.

مقایسه کنیم ویژگی های هر یک را مجزا توضیح دهیم و آنها را بگوییم و به طور کلی در رابطه با ان صحبت کنیم پس با ما همراه باشید

معرفی یواست سئو

تفاوت افزونه یواست و رنک مث
تفاوت افزونه یواست و رنک مث

افزونه وردپرس یواست سئو که برخی از کاربران فارسی زبانان را اشتباهاً یواست می خوانند برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ به واسطه شخصی هلندی رونمایی شده در حال حاضر از محبوب ترین افزونه های سئو می توان دانست.

محبوبیت این افزونه به قدری است که بسیاری از کاربران به آن جذب شده اند.

مطالعه بیشتر:  افزایش مخاطب پزشکی

این افزونه در بین تمامی افزونه های وردپرس که بیش از ۵ میلیون نصب فعال دارد و جزو محبوب ترین افزونه های سیستم مدیریت محتوایی مورد بررسی به حساب می آید.

معرفی افزونه رنک مث

رنک مث افزونه سئو اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۸ معرفی شد این پروسه تحقیقات و تولید از چند سال قبل آغاز شده در عین حال که خود افزونه‌های جدید است.

رنک مث از زمان آغاز به کارش رشد قابل توجهی در میان کاربران داشته تا جایی که امروزه با شایستگی در جایگاه دوم و محبوب ترین افزونه های وردپرس قرار دارد.

در مدت زمان کمتر تعداد نصب فعال این افزونه برای سایت های وردپرس از صفر به بیش از یک میلیون رسید که برای یک افزونه وردپرس رکورد خارق العاده می باشد.

مقایسه افزونه یواست و رنک مث از نظر امکانات

حالا برای اینکه بتوانیم این دو را با هم مقایسه کنیم بهتر است به بررسی آنها بپردازیم اگر می خواهید از قابلیت ها بدانید بهتر است که هر دوی آنها را باهم مقایسه کنید رنک مث بدون شک قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

خصوصا اگر ژن های رایگان این دو را با هم مقایسه کنید بیشتر است اما این به تنهایی کافی نیست بهتر است در انتخاب افزونه های سئو به این نتیجه توجه شود که کدام قابلیت استفاده بهتری دارد و همه قابلیت ها در دسترس کاربران است یا خیر.

قابلیت نسخه رایگان رنگ مث

تفاوت افزونه یواست و رنک مث
تفاوت افزونه یواست و رنک مث

تعیین عنوان سئو و متا دیسکریپشن امکان ایجاد فرمت آماده به صورت خودکار به متن را می دهد و همچنین تنظیم دستی عنوان و توضیحات سئو برای هر محتوا را به صورت جداگانه مهیا می کند.

مطالعه بیشتر:  چگونه لینک ۱ گوگل شویم

تنظیم توضیحات شبکه های اجتماعی امکان کنترل عکس و متن مورد استفاده در پیش نمایش لینک و اشتراک گذاری در فیسبوک توییتر و سایر شبکه های اجتماعی را دارد.

امکان انتخاب و تعریف یک یا چند کلمه کلیدی و بررسی میزان بهینه محتوا و روی کلمات کلیدی تعریف می‌شود و بر اساس تحقیق کلمات کلیدی این افزونه برخلاف hust چند کلمه کلیدی هدف وجود دارد.

قابلیت های افزونه یواست سئو4

قابلیت ها را رنگ مث به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد از جمله مدیریت بازنشانی و آنالیز بیش از حد کلید واژه و پیشنهاد لینک های داخلی سایت ها است.

در برخی از قابلیت ها پول دریافت می کنند در حالی که همان قابلیت ها را رنگ مث به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند از جمله مدیریت بازنشانی و آنالیز بیش از یک کلید واژه و پیشنهاد لینک های داخلی سایت ها است.

قابلیت های نسخه رایگان

تعیین افزونه یواست و رنک مث عنوان این امکان را فراهم می کند که فرمت آماده به صورت خودکار به مطالعه شود و همچنین تنظیم دستی عنوان و توضیحات سئو برای هر محتوا به صورت مجزا بیان شود.

لیست سئو رنک مث از لحاظ نحوه نصب و راه اندازی

تنظیمات عملی آنها انجام می‌شود کار و با هر دو راحت است.

سئو رنک مث کارایی زیادی دارد و برای نصب ان می توانید از طریق دفترچه راهنما اقدام  کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد