جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام

جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام

جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام
جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام

همانطور که می دانید امروزه فضای مجازی یکی از قسمت های مهم در زندگی هر فرد می باشد.

تلگرام یکی از قسمت های مهم است که بعد از فیسبوک و توییتر اینستاگرام وبسایت توانسته است جایگاه زیادی را به خود اختصاص دهد.

اندازه افرادی که به کسب و کار اینترنتی مشغول هستند معمولا با استفاده از تلگرام کارهایشان را پیش می ‌برد.

همانطور که مستحضر هستید تلگرام یک پیام رسان بسیار قوی به حساب می‌آید که بنا به سیاست هایی که در کشور ایران هست مدت زمان طولانی است که فیلتر شده است.

افرادی که کارشان با استفاده از تلگرام است باید هنگامی که ورود فیلتر شکن تلگرام را روشن کنند.

از آی پی یاب پیام های قبلی استفاده کنند که اکثر افراد این کار برایشان دشوار شد.

در ادامه می خواهیم شما را با مراحل رفع فیلتر تلگرام در گوشی های اندروید داشتن خانه برای همین منظور متن زیر را تا انتها بخوانید تا به راحتی بتوانید به تلگرام وارد شوید و فیلترینگ را دور بزنید و هنگام وارد شدن به آن با مشکل روبرو نشود.

فیلترینگ تلگرام باعث می شود که افراد دیگر تمایلی به استفاده از تلگرام نداشته باشند بنابراین با استفاده از فیلترینگ تلگرام افراد از کارهای خرید و فروش جا می مانند اگر کاری کنیم که دیگر بدون فیلتر وارد تلگرام شوید به راحتی بدون مشکل به تلگرام متصل می شوید.

مراحل رفع فیلتر تلگرام در گوشی های اندروید و IOS

جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام
جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام

برای رفع فیلتر تلگرام در گوشی های اندروید و گوشی های ios یا همان اپل فقط کافی است مراحل زیر را انجام دهید در مرحله اول ابتدا وی پی انی که دارید و ای پی کشور روسیه هست را بر روی لپ تاپ تبلت و موبایل تا نصب کنید.

مطالعه بیشتر:  سوشال مانیتورینگ اینستاگرام

در مرحله دوم وی پی ان موجود در گوشی و تبلت تان را باز نمایید.

سپس به آی پی روسیه وصل شوید این اتصال باعث م یشود که شما یک سوم فیلتر این را زده باشید.

مرحله سوم بهتر است هنگامی که وارد تلگرام شده تمام پروکسی هایی که از قبل باز کرده آن را غیر فعال نمایید و تقریباً یک تا ده دقیقه منتظر شوید بعد از مدتی تلگرام شما وصل می‌ شود و شما می ‌توانید برای همیشه فیلترینگ تلگرام را رفع کنید و بدون مشکل و مانع به تلگرام وصل شوید.

شما در این مدت زمان می توانید برای همیشه وی پی ان آن را پاک کنید از این پس به راحتی می توانید بدون نیاز به اینترنت زیاد و پرسرعت به تلگرام بدون فیلتر وارد شوید.

کاربران گوشی های آیفون و اپل ابتدا باید vpn شان را بر روی دستگاه های هوشمند خود نصب نمایند سپس بر روی گزینه گت پرمیوم ترافیک ضربه بزنند و یک اکانت مختص خود بسازد.

بعد از حدود ۱۰۰ مگ اینترنت می توانند از vpn استفاده کنند و بعد از حدود ۳۰ دقیقه به تلگرام وصل می شوند.

بهتر است هنگامی که به وی پی ان وصل می شود سرور روسیه را بزنند و در این مدت از عکس و ویدیو های خود مطمئن می شود و بعد از گذشت زمان ای دی خود را پاک کند اینگونه بدون وی پی ان می توانند به تلگرام خود متصل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد