جلوگیری از فیلتر شدن سایت

جلوگیری از فیلتر شدن سایت

احتمالا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که به صورت ناگهانی سایت وب سایت شما فیلتر شده است.

در این شرایط شما قطعا نمی دانید که چه کار کنید البته جای نگرانی نیست با استفاده از راهکارهایی که در این مقاله می خواهیم به شما ارائه دهیم می‌توان جلوی فیلتر شدن سایت را بگیرید تا انتهای مقاله همراهی کنید.

جلوگیری از فیلتر شدن سایت

راهکار‌های جلوگیری از فیلتر شدن سایت
راهکار‌های جلوگیری از فیلتر شدن سایت

در سال های اولیه قرن بیستم فیلترینگ سایت ها روی کار آمد و در مناطق مختلف با دلایل مختلف فیلتری که اتفاق می ‌افتد به دلایلی مثل بالا بردن حفظ امنیت ملی بالابردن ثبات سیاسی حفظ ثبات اقتصادی و سیاسی حفظ ارزش‌ ها و هنجار های اجتماعی دولت یکسری هنجار ها را تعیین می ‌کند.

اگر این هنجار ها را رعایت نشود سایت را فیلتر می ‌کند ایران نیز مانند کشورهای مختلف اگر بر اساس قواعد پیش نرود سایت ها فیلتر میشود.

فیلترینگ چیست

اینترنت در چند سال اخیر رشد بسیار بالایی داشته است و با پیشرفت علم و تکنولوژی و هر ثانیه گسترش پیدا می ‌کند.

امروزه کار های زیادی بر پایه اینترنت اتفاق می افتد بنابراین اگر فیلترینگ اتفاق بیفتد در شرایط مختلف فرد نمی تواند وارد سایت شود و سایت با ارور های پیاپی مواجه می شود با رعایت نکاتی می توانید فیلترینگ را کاهش دهید.

اینترنت در طی سال‌ های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است و در هر ثانیه در حال گسترش است این شبکه بزرگ فقط به سایت خلاصه نمی‌شود و امروزه راه های اجتماعی دیگر را دربر می‌گیرد امروزه شبکه های اجتماعی تغییرات زیادی کرده است.

مطالعه بیشتر:  طراحی لوگو سایت

اگر شبکه پر محتوا باشد که قطعا فیلتر نمی شود اما اگر در بین آن ها محتوای نامناسب و آسیب‌پذیر چالش های نا مناسب وجود داشته باشد.

در بسیاری از مواقع به بنا به شرایطی که در ایران و سایر کشورها وجود دارد آن سایت فیلتر می شود و راهکار های مختلفی برای درآوردن سایت از فیلتری وجود دارد.

راهکار‌های جلوگیری از فیلتر شدن سایت

راهکار‌های جلوگیری از فیلتر شدن سایت
راهکار‌های جلوگیری از فیلتر شدن سایت

راهکارهایی برای جلوگیری از فیلتر شدن سایت به شما می‌گویم اگر تمام این راهکارها را اعمال کنید هرگز سایت شما فیلتر نمی ‌شود.

هنگامی که سایت شما فیلتر شد بهتر است به راه های از بین بردن فیلتر شدن سایت بپردازید اگر دامنه خریداری کرده ‌اید فیلتر شد بهتر است دامنه جدید خریداری کنید.

استفاده از دامنه قدیمی باعث فیلتر شدن سایت میشود مجوز سازماندهی کسب و کار اینترنتی دریافت کنید.

اگر سایت شما داخلی است و می خواهید در داخل ایران فعالیت کنید بهتر است از مجوز ساماندهی را از صاحبان سایت دریافت کنید که باعث میشود که افراد زیادی به شما اعتماد بیشتری کند بنابراین بهتر است آن را از سازمان ملی ایران دریافت کنید.

اگر سایت شما فیلتر شد می توانید در سایت ساماندهی درخواست خود را ثبت کنید و با استفاده از نام کاربری شناسه کاربری و کلمه کاربری نسبت به درخواست آن رفع فیلتر اقدام کنید.

شما می توانید جهت پیگیری با استفاده از کلمه عبور تغییراتی را در سایت قبل از فیلترینگ اعمال کنید اگر محتوای شما مورد تایید باشد از فیلتری در می اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد