برای دیده شدن نیاز به بلند فریاد زدن نیست

با هم بودن «آغــاز»، با هم ماندن «پیشـرفت» و با هم کار کردن «موفـقـیت» است.

سلام به شما: پزشک عزیز / مدیر محترم کلینیک / مدیر محترم بیمارستان

باید بدونیم که اگر با این حس قشنگ و زیبا که با هم بودن یک «آغـاز» هستش، با هم موندن «پیشـرفت» کردنه و با هم کار کردن، ما رو به «موفـقـیت» میرسونه کار رو پیش ببریم به تموم هدف های خوب و متعالی که داریم میرسیم . البته با توکل به خدا…

برای اینکه بتونیم این همکاری رو با شما پزشک عزیز آغاز کنیم ابتدا خوبه که خودمون رو معرفی کنیم .

ما یعنی همون دیجیتال مارکتینگ پزشکی پیراطـب، فعالیت خودمون رو در زمینه خدمات سوشال مدیا یا همون (دیجیتال مارکتینگ) با توکل به خدای متعال و با تکیه بر تعهد و تخصص مدیران شرکت و همکاران عزیزمون، در سال ۱۳۹۱ شروع کردیم.این مجموعـه همیشه سعی کرده در جهت ارتقـای کمی و کیفی خدمات خودش با استفاده از روش هـای جدید و کاربردی و با بهـره مندی از ابزارها، شیوه ها و روش های مختلف و با همراهی نیروهـای متخصص، در تلاش بوده که اثـرگـذاری و مورد اعتمـاد و اطمینان بودن فعالیتش رو استمرار ببخشه و مثل همیشه خودش رو در معرض آزمایش و تلاش قرار بده ، البته که با عنایت به خدای بزرگ همیشه مورد حمایت کامل مخاطبین و پزشکان محتـرم قرار گرفته…

این مجموعه با ارایـه راه حل هایی یکپارچه، مقـرون به صرفـه و موثر برای تحقق اهداف پزشکان محترم و مدیران کلینیک های پزشکی و درمانی، در زمینه هایی همچون: برندینگ پزشکی، افـزایش مخاطب و جذب بیمار، افزایش از سهم بازار، معرفی خدمات و محصولات جدید، بازاریابی داخلی، توسعه برند و توسعه بازار گام برداشته که در این خصوص نه تنها تونسته تولیدات بسیار با کیفیتی ارائه کنه، بلکه مخاطب در طول مسیر پروژه و اجرای فرآیند از طراحـی تا ساخت و در نهایت اجـرا به نتیجه مطلوب رسیده.

یکی از اهداف این مجموعـه تمرکز بر روی اهداف مشتریـان، پزشکان و… بوده که ارایه راهکارهای خلاق، مناسب، موثر و مقرون به صرفه همیشه باعث پیشرفت در حوزه سلامت شده.

امید است که بتوانیم مثل سالیان گذشته این روند را حفظ کرده و حس اعتماد که مهمترین رکن منشور اخلاقی این مجموعه بوده را سرلوحه کار قرار داده و به آن پایبند باشیم.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

همکاران ما در آژانس برندینگ پزشکی پیراطب

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

میلاد فعله گری

مدیر طراحی سایت

خانم امیری

مدیر تدوین و موشن

محمد گلستانی

مدیر طراحی گرافیک

یزدان قدیری

مدیر سئو