سئو پیلار پیج چیست

سئو پیلار پیج چیست

سئو در حال تغییر است و هیچ کس نمی تواند بگوید که به طور قطع بر آن تسلط کامل دارد.

با این حال همه سعی می کنند اطلاعات خود را در رابطه با سئو به روز رسانی کنند و در الگوریتم های موتور جستجوی گوگل سازی و محتوا نقش مفیدی در بروز رسانی سئو داشته باشند.

بنابراین برای پیشی گرفتن از رقیبان باید یک استراتژی ویژه به نام سئو پیلار پیج داشته باشید.

محتوای پیلار که محتوای ستونی می باشد تحقیق برای آن مقاله طولانی و خسته کننده به مقالات کوتاه تر و تمرکز بالا تر تبدیل می شود در واقع محتوایی ستونی از یک سئو اصلی و چند شاخه سئو فرعی تشکیل شده اند که به این شاخه ها کلاستر می گویند.

هر کدام از این پیلار ها می توانند چند پیلار دیگر را در خود جای دارد معمولا به محصولاتی مثل کیف کفش و لوازم جانبی توجه کنید تمام کفش هایی که در وب سایت شما قرار می گیرد ساختار خوشه یا کلاستر دارند که می‌توانند هر کدام از این مقالات را به پیلار اصلی که کفش است مرتبط سازند و به آن لینک دهند.

کلاستر یا همان خوشه چیست

سئو پیلار پیج چیست
سئو پیلار پیج چیست

کلاستر  مجموعه ‌ای از مقالات و صفحات وب را که در اطراف یک موضوع اصلی متمرکز می‌شود.

ایجاد کلاستر ها به شما این امکان را می‌دهد به طور عمیق یک موضوع اصلی را بشناسید و در ان محدوده غوطه بر شوید و در عین حال یک طراحی و معماری بی نقص را در سایت به وجود آورید.

مطالعه بیشتر:  تاثیر سرعت سایت در سئو

ایجاد یک معماری مستحکم در ساختار وب بسیار حائز اهمیت است چرا که موتور های جستجو کننده محتوای شما راحت تر پیدا می‌کنند و رتبه سئو شما را بهتر قرار می‌دهد از آنجایی که به سایت ‌ها راه های فیزیکی برای گشت و گذار ندارند شما باید این راه ها را به صورت مجازی و دادن لینک به وجود آورد.

رضایت کاربران یک روی سکه است در عین حال شما باید گوگل را هم از وب سایت تان به صورت کاملا راضی نگه دارید به طور کلی و خلاصه یک کلاسه در حوالی محور پلان ساخته می شود و با استفاده از این رابطه دو طرفه می توان آن ها را لینک دهی کرد.

پیلار پیج یا صفحه ستونی چیست

پیلار یک صفحه قسمتی از وب سایت می باشد که نمای کلی از موضوع خاصی را به وجود می‌آورد یک مقاله پیلار باید همه جانبه های یک موضوع را به طور کلی پوشش بدهد اما برای جزئیات بیشتر به یکسری مقاله جداگانه و خوشحالی احتیاج دارد.

پیلار  باید هم گسترده و جامع باشند آنها باید هر سئوالی  را که کاربر  مد نظرش است را پاسخ دهد.

اما نباید به سوالات خیلی عمیق و کلی پاسخ دهند.

ساختار سئو پیلار پیج

اگر شما یک وب سایت در رابطه با تمرینات بدنسازی را ساخته اید و در این وب سایت به طور مثال باشگاه دارای یک صفحه اصلی که محتوای کلی و عمیقی در رابطه با موضوع مثل تناسب اندام ارائه می‌دهد به مجموعه از پست ‌های وبلاگ پیوند داده می شود که هر کدام بر روی کلمه خاصی متمرکز می شود.

مطالعه بیشتر:  تاثیر ایمیل مارکتینگ در سئو

با این رویکرد بازدیدکنندگان می توانند این محتوا را با استفاده از بسیاری از ترکیبات کلیدی پیدا کنند آنها می توانند به راحتی یک نمای کلی از وب سایت شما را داشته باشند.

انواع سئو پیلار پیج

سئو پیلار پیج چیست
سئو پیلار پیج چیست

به طور کلی پیلار پیچ ها سه نوع می باشند صفحه ستون ۱۰ ایکس صفحه ستون منابع و صفحه ستون موضوعات فردی.

چگونه کلاستر ها را شناسایی کنیم

چیزی که پیدا است این است که شما نمی توانید موضوعات کلاستر ها را به صورت تصادفی خودتان انتخاب کنید این بخش نیازمند توجه خاص و بی نظیر است به خصوص اگر تمامی چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید از رتبه های اول گوگل باشد.

شناسایی مشتری ایده آل

اگر مخاطب هدف شما اولویت اصلی تان باشد. باید تمام کارها را برای جلب توجه مشتری انجام دهید تا ترافیک وب سایت های خود را کنترل کنید بنابراین برای اینکه بدانید به چه موضوعاتی برای استراتژی سئو پیلار پیج وب ‌سایت خودتان احتیاج دارید باید مخاطب تان را همه جوره درک کنید.

یکی از راه های خوب برای انجام این کار تحلیل و تجزیه خریداران است باید بدانید که آیا مخاطب شما مشتری نهایی است یا یک بازدید کننده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر است هنگامی که این مورد را بتوان رمزگشایی کنید می توانید تصمیم مهم در رابطه با مخاطب هدف خود و محتوایی که می خواهید تولید کنید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد