فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس

فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس

همانطور که می دانید امروزه سایت به یکی از قسمت های اصلی در زندگی هر فرد تبدیل شده است در واقع سایت ها کارایی بسیار زیادی در زندگی انسان ها دارد و امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و فناوری افراد زیادی علاقه به استفاده از سایت ها را دارند. این سایت ها به چند مدل تولید می شوند.

دو مدل از آنها امروز خیلی روی بورس است یکی از آنها سایت هایی با کدنویسی و سایت های با قالب وردپرس می‌شوند که در هر کدام از اینها قالب هایی وجود دارد و امروزه افراد با توجه به سلیقه و مصرفشان برای سایت از آنها استفاده می کنند.

در این مطلب می خواهیم شما را با نمونه‌ های قالب های آماده، مزایای قالب های آماده و قالب وردپرس آشنا کنیم بنابراین برای اطلاعات بیشتر به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم متن زیر را تا انتها بخوانید و ویژگی های آن آشنا شوید.

​​تفاوت قالب آماده با اختصاصی در طراحی وب سایت

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در ابتدا به فکر راه اندازی یک سایت هستید و برایتان سوال پیش می آید که تفاوت قالب آماده با قالب اختصاصی چیست این است که اولین راه استفاده از وب سایت است که قالب اختصاصی دارد.

دومین راه استفاده از قالب های است که به صورت آماده در بازار وجود دارد در واقع اگر می خواهید سایت تان زیبا باشد می توانید از قالب های اختصاصی استفاده کنید چرا قالب های اختصاصی مختص خودتان است و دیگر افرادی را پیدا نمی کند که مشابه قالب های شما داشته باشد.

مطالعه بیشتر:  کاربردی ترین افزونه های وردپرس

مزایا و معایب قالب‌ آماده

فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس
فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس

قالب آماده یک از قالب هایی است که امروز توانسته است جایگاه زیادی بین کسب و کارهای اینترنتی پیدا کند در واقع قالب آماده به قالب گفته می‌شود که می‌تواند در عرض چند ساعت یک سایت بر روی هاست آن نصب گردد.

قالب های آماده وردپرس تنوع زیادی دارند. البته هزینه آنها نسبت به قالب های دیگر کمتر می باشد و هر فردی بدون نیاز به تخصصی می تواند آن را پیاده سازی کند بنابراین قالب وردپرس برای مبتدیان طراحی سایت بسیار مفید است.

مزایای قالب آماده در یک نگاه

قالب آماده مزایای مختلف دارد و امروزه افراد زیاد تمایل دارند که از قالب های آماده استفاده کنند از جمله مزایای ان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در زمان: یکی از ویژگی‌های مهم استفاده از قالب ها صرفه جویی در زمان است شما می ‌توانید تنها در چند ساعت وب سایتتان را راه اندازی کنید.

قیمت و هزینه پایین قالب های آماده یکی دیگر از ویژگی ‌های آن است که شما به صورت کلی می توانید آن را تهیه کنید در هنگام راه اندازی سایت هر چقدر هزینه کمتر باشد افراد راحت تر می تواند آنها را تهیه کنند.

معایب قالب آماده در یک نگاه

انواع قالب های آماده معایبی دارند که معایب آنها می توانند زیاد باشد و همین معایب باعث می شود که افراد تمایل نداشته باشند از قالب های آماده استفاده کند.

کد های زیاد و غیر اصولی درس هایی هستند که مثلاً تغییر رنگ و اضافه کردن اعلان المان هایی وجود دارد و افراد نمی توانند از آنها استفاده کنند. بعضی از کد نویسی های زیاد در نتیجه سئو تاثیر منفی می‌گذارد.

امنیت وبلاگ: قالب های آماده به صورت کلی از امنیت بسیار پایینی ساخته شده است و ممکن است در آینده هنگامی که سایت شما پیشرفت کرد آینده وب سایتتان را به خطر بیاندازد.

عدم ایجاد تغییرات و اضافه کردن برخی از ویژگی‌ها در قالب های آماده به این صورت است که ممکن است برای افراد صرفه اقتصادی نداشته باشد.

مطالعه بیشتر:  جلوگیری از فیلتر شدن سایت

سرعت بارگذاری پایین یکی دیگر از معایب آن است هنگامی که بارگذاری پایین باشد افراد به راحتی نمی تواند آنها را انجام دهند و اعصاب افراد را خراب می‌کند به وجود آمدن سایت های مشابه زیاد یکی دیگر از کارها افراد است که باعث می شود که افراد حس خوشایندی نگیرد.

بنابراین معایب قالب های آماده از مزایای آن بیشتر است بنابراین افراد دیگر تمایل ندارند که از آنها استفاده کند.

قالب‌ های آماده چند نوع هستند؟

فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس
فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس

قالب های آماده به دسته های مختلفی تقسیم می ‌شوند. یکی از این قالب ها قالب آماده پولی است.

قالب آماده پولی قالبی است که برای اطمینان بخش بودن استفاده می گردد و پشتیبانی بهتری دارد و در کل این نسخه از نسخه های رایگان بهتر است.

قالب های آماده رایگان یکی از قالب های هستند که از ابتدا رایگان هستند و به صورت موقت برای کار جذب مشتری را انجام می دهند این قالب به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا به راحتی هک می ‌شوند بنابراین قالب ها به دو دسته پولی و رایگان تقسیم می شود.

چرا و چه کسانی باید از قالب آماده استفاده کنند؟

به طور کلی با توجه به توضیحاتی که در بالا به شما عزیزان گفته شد اگر برایتان هزینه شما هم است بهتر است از قالب های آماده استفاده کنید اما معایب آن بیشتر است بنابراین اگر امنیت سایت تان و بالا رفتن سئو در سایتتان برای شما حائز اهمیت است بهتر است از قالب های آماده استفاده نکنید.

قالب های آماده تنوع بسیار زیادی دارد و هزینه نصب آنها بسیار پایین است بنابراین قالب های آماده بهتر است برای مبتدیان استفاده شود و اگر قصد راه اندازی یک درگاه را دارید از قالب های بدون قالب آماده استفاده کنید.

قالب اختصاصی

فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس
فرق قالب اماده سایت و قالب اختصاصی ورد پرس

قالب اختصاصی یکی دیگر از قسمت های قالب ها به حساب می آید که مختص افراد است.

مطالعه بیشتر:  بهترین واسطه های درگاه پرداخت

این قالب مدل های فراوانی دارد و امروز افرادی که به کسب و کار خود اهمیت می دهند باتوجه به نوع سلیقه و پایه و اصول از قالب اختصاصی استفاده می کند قالب اختصاصی به دسته های مختلفی تقسیم می شود و مدل های مختلفی تقسیم ‌بندی می ‌شود.

قالب های اختصاصی کارایی بسیار زیادی دارد و امروزه باعث می شود که افراد از آن استفاده کنند و باعث ارزیابی وب سایت شما می شود مزایای قالب اختصاصی بسیار زیاد است از جمله:

 طراحی اختصاصی:

طراحی اختصاصی مخصوص سایت شما می شود و مشابه آن در سطح های وب سایت های دیگر دیده نمی‌ شود گرافیک و جذابی دارد و مطابق با برند است و باعث می شود که افراد با توجه به زمان هنگامی که وارد سایت شما می شود از سایت تان خارج نشود امکان اضافه کردن ویژگی هایی دارد.

هنگامی که شما به مرور زمان در سایتتان پیشرفت می کنید به راحتی می توانید در قسمت های از آن مواردی را اضافه کنید امنیت آنها بسیار بالاتر از قالب های آماده است معایب استفاده از قالب اختصاصی هزینه نسبتا بالای است.

چرا و چه کسانی باید از قالب های اختصاصی استفاده

قالب های اختصاصی به صورت منحصر به فرد دارای امنیت بسیار زیادی دارد در واقع اگر شما از آن دسته از افراد هستید که امنیت پیج تان برایتان مهم است را به شما پیشنهاد می کنیم که از قالب های اقتصادی استفاده کنید زیرا قالب های اختصاصی امنیت پیج تان بسیار بالا می برد.

در واقع قالب اختصاصی یک زیبایی منحصر به فردی به کار شما می بخشد و شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید قالب های آماده در واقع به راحتی نصب می گردند هزینه پایین دارند تنوع شان بالا است و صرفه جویی در وقت تان می شود.

قالب های اساسی دارای طراحی منحصر به فردی هستند که مخصوص برند شما هستند. و شما به راحتی می توانید در مواقع عواملی را به آن اضافه کنید همچنین سرعت آن بسیار بالا است.

بسته و به راحتی بر روی آن کار می‌کند منحصر به فرد بودن آن بسیار زیاد است و همین عوامل باعث شده است که از دیگر موارد پیشی بگیرد بنابراین قالب های اختصاصی نسبت به قالب های دیگر بسیار پرکاربرد تر است و افرادی که به زیبایی سایت و امنیت پیج شان اهمیت می دهند بهتر است از قالب های اختصاصی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد