لینک سازی خارجی در سایت

لینک سازی خارجی در سایت

لینک سازی خارجی از موارد مهمی است که یک گزینه در افزایش شمارش پیج به شمار می‌آید که با وجود آن می‌توان به بهبود رتبه سایت و سئو آن کمک کند.

کمک لینک سازی خارجی می‌توان برای پیج یک اعتبار به وجود آورد به این مسائل توجه کنید محصول جدیدی مثل لباس که با پوشیدن آن در همان لحظه حس لاغر تر نشان به بازار می‌آید تبلیغات زیادی برای این لباس انجام میشود.

فضای مجازی همه پست های مربوط به این لباس را به عنوان تبلیغ می گذارند در چنین شرایطی است و با وجود تبلیغات باز هم می‌توان به این واسطه اعتمادسازی را خوب بودن و مفید بودن آن برای شمارنده برای شخص دیگری اثبات نشده است.

شرکت‌های تولید کننده لباس به یکی از افراد سرشناسی که مردم آن را قبول دارند این لباس را هدیه می دهند. تا مردم نظر آن فرد مشهور را بدانند و با لباس اعتماد کنند.

بعد از تبلیغ نظر فرد مشهور افراد تمایل بیشتری به این لباس می کنند. که شرکت جدید با این مشخصات شروع به کار کرده است ولی با این حال آنقدر نتوانسته شما را تحت تأثیر بگذارد و سایز او در همان لحظه کم شود و در این حالت است که شما به صورت کامل به خرید این لباس اطمینان می کنید و می دانید که راه نجات دادن از چاقی پوشیدن این لباس است.

حال تصور کنید در کنار خانواده و دوستان هم شما را در این لباس ببیند و به سمت خرید این لباس ترغیب شوند این مثال تعریف بسیار ساده از لینک سازی خارجی اسن.

مطالعه بیشتر:  طراحی سایت دو زبانه

این لینک سازی خارجی یعنی تایید سایت های دیگر نسبت به سایت ما برای گوگل اینجا به محبوبیت به حکومت به کمک سایت های دیگر اعتبار گرفتن از طرف دیگر برای یک ساعتی تلاش برای جلب رضایت گوگل به کمک لینک هایی که سایت دیگری به یک فرد می دهند همه این تعاریف برای معرفی رنگ های لینک  سازی ها استفاده می شود .

لینک های خارجی به صراحت توسط کارمندان شرکت گوگل اعلام شود که تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت می‌گذارد.

نکات مهم در مورد لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی در سایت
لینک سازی خارجی در سایت

زمانی که در داخل یک سایت قرار دارد یک لینک خارجی هستند و اگر لینک سایت را در سایت بلاگ نظرسنجی‌ها و غیره  قرار داد لینک سازی خارجی انجام داده‌اید.

گوگل همانطور که اعلام کرده است لینک سازی خارجی بسیار اهمیت می دهد.

به زبان ساده تعلیم سازی خارجی یعنی اینکه سایت‌ های دیگر به سایت ما لینک بدهند که داخل اینکه خروجی لینک ورودی لینک داخلی یعنی پیوند صفحه دیگر از سایت خودمان اینکه خروجی پیوند به صفحه دیگر از سایت دیگران ورودی یعنی پیوند از سایت های دیگران به صفحات سایت ما با اهمیت ترین نوع این سه نوع مورد استعلام است یعنی لینک های ورودی برای همین ما در این سازی خارجی تلاش می کنیم تعداد ورودی را بالا ببریم.

لینک سازی اصولی

قسمت اول که در زمان لینک سازی باید به آن توجه کنید را بیان کردیم پرونده داخل را باید کامل کنید برای اینکه بیشترین تاثیر در لینک سازی خارجی را داشته باشید لاید در ابتدا سطح لینک سازی داخلی را کاملاً کامل نمایید.

مطالعه بیشتر:  چگونه لینک ۱ گوگل شویم

در مرحله دوم انتخابات سایت مناسب برای ایجاد بک لینک است سایتی که خودشان در کلمه کلیدی مورد نظرشان را دارند.

اولین قدم انتخاب یک صفحه مناسب میباشد بهترین سایت ها برای لینک سازی همان‌هایی هستند.

که نتیجه سرچ برای آن کلمه دیده می شوند و یا در کلمه کلیدی نقش موثری در آن شما اگر در یک سایتی که خودش در کلمه کلیدی موثر است و رتبه اول را دارد تبلیغات کنید نتیجه ی مناسبی خواهید گرفت و اگر این طور نباشد به احتمال زیاد یکی از نتایج گوگل حذف می‌شود و یا کاهش رتبه همراه خواهد بود.

این خوشایند ادمین یک سایت نیست و به دنبال سایت هایی باشه که در کلمه گیری رتبه داشته اند به طور مثال شما می خواهید بک لینکی در رابطه با دانلود کتاب درسی ایجاد کنید به سراغ سایت دارویی که در کلمه دانلود کتاب رتبه داشته اند بروید.

اگر در همان صفحه در گوگل رتبه گرفته است اکنون به وجود آید بهترین تاثیر را خواهید گرفت اگر سایت ها موافقت نکردند رپرتاژ آگهی در همان سایت می تواند تاثیر بسیار خوبی داشته باشد آن حتما به سراغ سایت هایی بروید که با سایت شما ارتباط موضوعی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد