چگونگی ساخت صفحه اینستاگرام

چگونگی ساخت صفحه اینستاگرام

ساخت اکانت اینستاگرامی یکی از چالش هایی که افراد در تلاش اند با آن کنار بیایند و این برنامه پرکاربرد را بتوانند برای گوشیشان نصب کنند.

اینستاگرام از طریق گوشی‌های اندروید و یا از طریق وب‌ سایت رسمی امکان پذیر است و کاربران باید از طریق گوشی موبایل و کامپیوتر وارد برنامه وب سایت اینستاگرام شوند و مراحل ساخت پیج اینستاگرام را دنبال کنند.

همانطور که گفتیم ساخت اکانت اینستاگرام به دو روش و با استفاده از گوشی همراه و کامپیوتر امکان پذیر است .

اینستاگرام یکی از شناخته ترین شبکه های اجتماعی امروزه به حساب می‌آید و به دلیل امکانات و قابلیت هایی که دارند کاربران زیادی را به خود جذب نموده است.

در میان افراد بسیار محبوب است و در حال حاضر بیشتر از یک میلیون کاربر فعال در اینستاگرام فعالیت می کنند.

اولین گام در ساخت اکانت اینستاگرام این است که این برنامه را به از طریق تلفن همراه تا از پلی استور گوشیتان دانلود و نصب کنید بعد از اینکه مراحل نصب را پشت سر گذاشتید و وارد برنامه شوید وارد لینک آبی رنگ شوید.

گزینه ساخت اکانت جدید را کلیک کنید مرحله صفحه جدید نشان داده میشود که دو زبانه تلفن همراه و ایمیل مشاهده می شود .

اگر می خواهید از طریق شماره تماس وارد اکانت اینستاگرامی خود شوید زبان‌ های اول و اگر می‌خواهیم به واسطه ایمیلتان وارد شوید زبانی دوم را کلیک کنید و سپس گزینه next را بزنید.

بعد از اینکه شماره تلفن و آدرس ایمیل را ثبت کردید یک کد تایید به واسطه ایمیل یا شماره تلفنی که ثبت کرده اید برایتان ارسال می شود باید آن را کپی کنید و در قسمت مشخص شده در زیر تصویر وارد نمایید.

مطالعه بیشتر:  اینشات و ساخت پست اینستاگرام

در نهایت با کلیک بر روی گزینه next وارد مرحله بعد شوید در این مرحله صفحه مانند یک صفحه که دارای نام کاربری و پسورد مورد نظرتان است نمایش داده می‌شود در این فیلد ها باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و یک پسورد برای خودتان انتخاب نمایید.

اگر در زمان انجام دادن این مراحل بر روی دکمه کانتینیو و اند کانتنت continue and sync contant کلیک کنید مخاطبان گوشی تلفن شما به مخاطبین اینستاگرام تان اضافه خواهد شد.

در صورتی که تمایل به انجام این کار ندارید می توانید از لینک آبی رنگی که در پایین این دکمه قرار گرفته است استفاده کنید.

اکنون زمان آن رسیده است که تاریخ تولد که خودتان را در این صفحه که بر روی گوشیتان ظاهر شده است و به واسطه فیلد های موجود به صورت میلادی وارد کنید تا در نهایت روی دکمه ای ابی کلیک نمایید.

بعد از اینکه مراحل گفته شده را پشت سر گذاشتید پیغامی برای شما داده می شود که از شما می خواهد نام کاربری تان را تایید کنید و یا با کمک چنج یوزرنیم change username آن را تغییر دهید.

با توجه به اینکه شما همیشه می توانید نام کاربری خودتان را تغییر دهید در این مرحله روی دکمه  sign up کلیک کنید.

بعد از تمامی این فرایند ساخت اکانت شما با موفقیت به اتمام می‌رسد و زمان آن می‌ رسد که در صورت تمایل آن دسته از دوستانتان که در اکانت فیسبوک فعالیت می‌کنند به برنامه اینستاگرامتان منتقل کنید.

با کلیک بر روی دکمه کانکت تو فیسبوک می توانید آن ها را بیابید در این مرحله می توانید با انتخاب اسکیپ از این مرحله عبور کنید و در نهایت برای تایید مجدد پیغامی برای تا نمایش داده میشود.

مطالعه بیشتر:  تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

در صورتی که می خواهید دوستان خود را فالو کنید روی گزینه ی فالو فرند کلیک کنید در غیر این صورت اسکیپ را بزنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد