آنالیز پیج

آنالیز پیج

منظور از آنالیز پیج های اینستاگرام بررسی و تحلیل قسمت های مختلف مرتبط با پیج اینستاگرام از جمله استوری پست و فالوور می باشد در این روش نرم ‌افزارها و ربات های مخصوصی به بررسی پیج اینستاگرامی می ‌پردازند و اطلاعاتی در رابطه با نیاز کاربران در اختیارشان قرار می ‌دهد.

این اطلاعات شامل مواردی مثل کامل گذاری لایک های هر پست تعدادی ایمپرشن ها و ریچ ها در استوری ها می باشد.

اگر می خواهید یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ به راه بیندازید باید لیستی از اینفلوئنسر های ایرانی را در نظر بگیرید و سپس بر روی پیج هر یک از آن ها یک آنالیز انجام دهید تا ببینید چقدر فالوور فیک دارند.

طریقه مقدار زیادی از هزینه ها باعث می‌شود و می‌توان آمار بهتری در تبلیغات داشته باشید با دانستن این اطلاعات می توان در مسیر بهبود پیدا اینستاگرام و بالا بردن آمار بازدید و تعداد فالوور های آن ها قدم های مثبت بردارید.

آنالیز و تحلیل پیج های اینستاگرام می تواند هم برای پیج  های دیگران و برای خودتان انجام شود در اثر این آنالیز اطلاعات مطلوبی در خصوص پست های اینستاگرام رقیب و خودی می توانید به دست بیاورید و این موضوع می‌تواند افزایش تعامل اینستاگرام و افشین پرشین را بالا ببرد.

بالا رفتن تعامل افزایش این ورژن در بهبود کسب و کار تاثیر بسزایی دارند انجام تجزیه و تحلیل برای پیج اینستاگرام متوجه خواهید شد که کدام یک از محتوا های پست یا استوری بیشتر مورد نظر مخاطبان قرار گرفته است.

با بررسی تعداد این persian متوجه شبکه کدام پست در قسمت اکسپلور وارد شده است و این موضوع اثر بسیار خوبی در جذب فالوور و بالا رفتن تعداد فالوور ها و مخاطبین دارد.

در اینستاگرام مارکتینگ با استفاده از بررسی پیج اینستاگرام می توان شناخت نسبتا خوبی از رقبا پیدا کنید و شیوه های موفقیت آن ها را هم بسنجید و چنین اتفاقی آشنا شدن بیشتر با الگو های موفقیت آمیز و سریع تر شدن زمان رسیدن به درآمد زایی است.

در حقیقت این روش فرصت بسیار خوبی در اختیارتان قرار می‌دهد تا مسیر موفقیت در اینستاگرام را به صورت مطلوبی پشت سر بگذارید آنالیز پیج اینستاگرام با توجه به قسمت مورد بررسی می تواند بخشی مختلفی داشته باشد که هر کدام را با دقت بالایی تحلیل کنند.

آنالیز فالوور با ابزارهای آنالیز اینستاگرام

آنالیز پیج
آنالیز پیج

در آنالیز فالوور اینستاگرام فالوور فیک از واقعی تشخیص داده می‌شود و این موضوع تاثیر بسیار خوبی بر افزایش ریچ اینستاگرام میگذرد الگوریتم جدید اینستاگرام میتوان فالوور های فیک را تشخیص بدهند شناسایی فالوور فیک در یک پیج اینستاگرام مثل پیج کسب و کار اثر بسیار مناسبی برای آب می گذارند تا بهتر از خود صاحبان پیش قبل از اینستاگرام این کار را انجام بدهند.

به منظور استفاده از آنالیز و بررسی فالوور های اینستاگرام جهت شناسایی فالوور های فکر کافی از تعالی پیج خود را در نرم افزار و قسمت مشخص شده در سایت های ارائه دهنده خدمات آنالیز پیج رایگان قرار بدهید.

آنالیز و بررسی پیج اینستاگرام برای استوری

همان طور که می دانید الگوریتم اینستاگرام برای استوری هم کاملا واضح صحیح است آن می‌تواند تاثیرات بسیار زیاد و فوق العاده بر روی ارتقای پیجمبگذارد برنامه آنالیز پیج اینستاگرام برای استرس قسمت کلیه را دربر می‌گیرد.

مثل ایمپرشن که گفته شد تعداد فالوورهای های استوری تعداد دفعات استفاده از اسکراب جهت تعامل در استوری و تعداد دفعات کلیک بر روی لینک داخل استوری تعداد دفعات تلاش برای مشاهده استوری قبلی تعداد دفعات رد شدن استوری و در نهایت تعداد دفعات خروج از استوری بدون اینکه آن را مشاهده کنید همه آنها در آنالیز پیج انسانی را مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آنالیز کامنت های اینستاگرام

آنالیز پیج
آنالیز پیج

بعد از ساختن پست های اینستاگرام اکانت های مختلفی برای آنها کامل می گذارند طبیعت با کیفیت پست و بالاتر باشد کامنت های آنها هم بالاتر می‌رود.

در زمان آنالیز پیج اینستاگرام می توان میزان علاقه کاربران نسبت به گسترش را مورد بررسی قرار داد با انجام این آنالیز ادمین پیج متوجه می‌شود که مخاطبان چه موضوعاتی را بیشتر علاقه دارد نظیر تلاشم را که پوسته بعدی را با توجه به آن موضوعات متمرکز تر کند

آنالیز پیج اینستاگرام رو قبا

یکی از مهم ترین نکاتی که برای افزایش فالوور همیشه به دنبال آن هستیم بررسی رقباست شما اگر بدانید که روغن زیتون از چه طریق افزایش فالوور می پردازند می‌توان از آنها ایده بگیرید و شما هم با توجه به شرایط خودتان آنها را شخصی سازی کنید و از آن ها استفاده نمایید و بررسی پیچ های بیزینسی اینستاگرام صرفاً باید به آنالیز پیج خودی بسنده شود گاهی آنالیز پیج رو با هم می توانند نقاط قوت و ضعف پیج شما را به شما آموزش دهد.

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد