الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو

الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو

یکی از راه های الگوریتم جستجو در گوگل الگوریتم مرغ مگس خوار است که امروز می خواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

دقت و سرعت عواملی هستند که در سیستم های هوشمند با یکدیگر در تضاد می باشند و همیشه باید یکی را بر دیگری استفاده کنید علت نامگذاری الگوریتم مرغ مگس خوار به خاطر دقیق بودن و سرعت آن است.

این الگوریتم جز دسته از الگوریتم های گوگل است که کاربرد هوش مصنوعی در سئو را به عهده دارد در این الگوریتم مرغ مگس خوار که یکی دیگر از مهم‌ترین الگوریتم های گوگل و حساب می آید در سال ۲۰۰۹ میلادی نتایج فوق العاده از خود به جا گذاشت است.

نقشه الگوریتم مرغ مگس خوار این است که برای عبارت هایی که کاربران در گوگل جستجو می کند تمرکز می ‌کند و آنها را تجزیه و تحلیل می‌کند تا کاربران با سرعت بیشتری به آنچه که می خواهند دسترسی پیدا کنند.

الگوریتم مرغ مگس خوار برای تکمیل دو الگوریتم پنگوئن و پاندا به واسطه گوگل معرفی شد با آمدن الگوریتم مرغ مگس خوار در ایران سایت هایی که اسپم بودند کم کم از رده خارج شدند.

دقیقاً همان سایت هایی که برای تبلیغات بی پایان بودند و بعد از عبور از آن ها محتوای خوبی به دست نمی آمد کاملا از بین رفت.

مطالعه بیشتر:  تاثیر سرعت سایت در سئو

آوردن الگوریتم مرغ مگس خوار کم کردن رتبه آن سایت ها را در پیش گرفت مدیران سایت ها را به این فکر انداخت که محتوای بهتری تولید کنند.

در نتیجه در ایران هم از سال ۱۳۹۴ تا ۹۶ این اتفاق در میان تولید محتوا افتاد و کم‌کم تولید محتوا به سمت حرفه ای شدن رفت از آن جایی که این الگوریتم با تبلیغات زیاد و بی پایان در تضاد است به نوعی می‌توان به آن الگوریتم ضد تبلیغ نیز می گویید.

تاثیرات الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو و سایت ها

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

برای اینکه بتوانید با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل وب سایت خود را به صورت جهانی کنید و رضایت الگوریتم مرغ مگس خوار را به خود جلب نماید باید یک سری نکات را رعایت کنید از جمله این نکات عبارتند از:

  •  کم کردن تبلیغات خصوصی
  •  تبلیغات بسیار زیاد و درون محتوایی
  •  بهینه کردن تمام کلمات کلیدی که در مطالب خود به کار برده شده است بهینه سازی انگر تکست ها و کاراکتر های که در مقاله ‌ای خود استفاده می‌کنید.
  •  مقاله هایی که با تعداد کاراکتر های متنوع تولید می شود محتوای تصویری را حتماً چاشنی پست هایتان کنید از کد های نشانه گذاری شده استفاده نمایید.

الگوریتم مرغ مگس خوار یکی از ویژگی های منحصر به فرد جستجوی مطالب است که موجب افزایش کیفیت جستجو های کاربران در گوگل شده است.

تا قبل از این تاریخ گوگل برای جستجوی کاربران از الگوریتم کافیئین استفاده می‌کرد الگوریتم کافئین امکان جستجوی زنده را فراهم می‌کرد و موتور های جستجو در کسری از ثانیه صد ها هزار صفحه را در فهرست خود به روز رسانی می‌ کردند.

مطالعه بیشتر:  اهمیت چگالی کلمات کلیدی در سئو

اما گوگل به دنبال روش بهتر بود که با مگس خوار مواجه شد از مهم ترین معیارهای گوگل برای بررسی سایت و جزئیات آن ها و محتوا بود تولیدکنندگان محتوا و معمولاً مقالات سایت را بر اساس کلمات کلیدی نوشتند.

و اینترنتی موتور جستجوگر آنها را راهنمایی می کرد تا مطالب را پیدا کنند.

به مرور زمان گوگل متوجه شد که این کار موجب افت کیفیت محصول شده است و الگوریتم جدیدی برای یک بررسی کیفیت محتوا و به وجود آورد وظیفه الگوریتم مرغ مگس خوار ارائه بهترین نتایج واقعی ترین و باکیفیت ترین محتوا است.

علت نامگذاری الگوریتم مرغ مگس خوار در گوگل چیست

الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار

مرغ مگس خوار از کوچکترین پرنده های دنیا است که سرعت و دقت بسیار زیادی دارد.

زمانی که مرغ مگس خوار در حال پرواز است چشم انسان قادر به دیدن بال های  او نیست و برعکس انسان این پرنده وقتی زمین است که به سرعت هم نوع خود را شناسایی می کنند.

مرغ مگس خوار نزدیک ترین هدف را به سرعت تشخیص می دهد و با دقت بسیار زیاد به سمت آن حرکت می کند این عملکرد در گوگل موجب به وجود آمدن تغییرات این محصول در صفحه نتایج جستجو کاربران شد این الگوریتم کمک زیادی به سایت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد