بازسازی لوگو

بازسازی لوگو

طراحی مجدد و تغییر دادن دوباره لوگو به جهت بهبود اثر گذاری و ثبت کردن لوگوی قدیم استفاده می شود.

امروزه لوگو نقش بسیار گسترده‌ای در تبلیغات و بازاریابی دارد و یکی از کار های حیاتی به حساب می‌آید فرایند بازسازی لوگو امروزه با تغییرات کمی رو به ‌رو شده است.

امروزه نرم افزار های مختلفی به جهت تغییر بازسازی لوگو کمک فراوانی می ‌کند لوگو ها نشان دهنده یک برند خاص است و می‌تواند در مواقع ۳۰ تا ۴۰ درصد فروش افراد را به خود جذب کند.

بازسازی لوگوی یکی از کار هایی است که باعث می‌شود درصد فروش افزایش پیدا کند و تغییرات زیادی در نحوه خرید و فروش ایجاد شود.

همان طور که می دانید لوگو یکی از نشانه های گرافیکی به حساب می آید و می تواند به صورت کلی علامت نوشتاری تصلویر یا ترکیبی از این موارد باشد.

لوگو می تواند باعث کسب و کار و تجارت و صنعت و تولید شود و باعث می گردد که فرد به اهدافش نزدیکتر شود و مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد.

لوگو در جای مشخص می تواند چهره باشد و یا همچنین می‌تواند از حروف لاتین و فارسی در آن استفاده شده باشد که انواع مختلفی دارد و معمولاً افراد می کوشند که از لوگو های مختلف با توجه به سبک وب سایت و پیج شان استفاده کنند.

لوگوی نوشتاری به همان طور که از نامش مشخص است لوگوی نوشته ای است که نشانه از تجارتی می باشد و نماد کلی برای یک برند است.

مطالعه بیشتر:  طراحی لوگو سایت

لوگوها معمولاً باعث میشود که محصولی که فرد از شما تهیه می کند در ذهن ها باقی بماند.

انواع لوگوها کارایی بسیار زیادی دارد این لوگوها شامل تصاویری می‌باشد و به صورت جداگانه بسیار حائز اهمیت است و بعد از مدت زمان نیاز به روز رسانی و آپدیت دارد.

یونیک بودن لوگو ها و همچنین حالت تصاویر حالت نوشتاری و ترکیبی از این موارد باید به گونه ای باشد که تناسب را به وجود بیاورد.

هرچه اندازه لوگو کوچک تر و ساده تر باشد باعث می شود بیشتر در ذهن مخاطب باقی بماند بهتر است.

تمام نکات استاندارد در بازسازی لوگو ها رعایت شود گسترش کسب و کار یا تغییر در روند کسب و کار یکی از عواملی است که نیاز به بازسازی لوگو پیدا می کند.

اگر در هر زمینه ای که فعالیت می کنید در ابتدایی کار شما یک مبتدی هستید و با گذر زمان شما به یک فرد متخصص تبدیل می‌شوید و نیاز به تجدید شکل برندتان دارد.

بنابراین گسترش کسب و کار در تغییر روند آن نقش بسیاری دارد و باید ذائقه بازخورد خودتان را تغییر دهید مخاطب بعد از گذر زمان از برند شما دیگر تأثیر نمی گیرد بنابراین با گذر زمان شما متوجه می‌شود که در برندتان باید تغییراتی ایجاد شود.

نوسازی لوگوی قدیمی شامل چه ویژگی هایی است

بازسازی لوگو
بازسازی لوگو
  • شایسته نام تجاری باشد
  • خاص باشد
  • زیبا و جذاب باشد
  • قدرت دیداری بالایی داشته باشد
  • بیان کننده ارزش باشد
  • خدمات جامعی را ارائه دهد
  • قابل تشخیص باشد کارآمد و قدرتمند باشد
  • در عین حال ساده باشد
  • خلاقیت ماهرانه و بی نظیر در ساخت آن استفاده شده باشد
مطالعه بیشتر:  طراحی کاور هایلایت پزشکی اینستاگرام

چگونه متوجه شوید که لوگوی شما به بازسازی نیاز دارد؟

بازسازی لوگو
بازسازی لوگو

در مواقع متوجه می‌شوید که لوگوی شما به بازسازی نیاز دارد این مواقع عبارت است از:

در مواقعی که لوگوی شما قابل استفاده نباشد بدین صورت که در ابعاد بزرگ نمی توانید از آن استفاده کنید یا فایل آن با کیفیت نباشد در این صورت باید لوگو را آپدیت و بروزرسانی کنید .لوگو ها کارایی زیادی دارد و باعث بهبود عملکرد شما می شود.

در شرایطی که رنگ استفاده شده در لوگوی شما کاملاً قدیمی و منسوخ شده باشد شما باید آن را تغییر دهید.

اگر اهداف سازمانی شما دچار تغییراتی شد شما باید لوگو  تان را تغییر دهید و لوگو باید در جهت اهداف تان بردارد در شرایطی که لوگوی شما پیچیدگی زیادی داشته باشد شما باید نسبت به ساده کردن لوگو اقدام کنید.

لوگو های پیچیده کارایی ندارند و باعث می شود که مخاطب از وب سایت شما فرار کنند.

در شرایطی که چند لوگو مثل هم وجود داشته باشد و مخاطب شما لوگوی تان را با دیگر لوگو ها ا اشتباه گیرد بنابراین در این صورت باید لوگو های تان را آپدیت و بروز کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد