تعرفه محتوا نویسی در سایت

تعرفه محتوا نویسی در سایت

زمانی که می خواهید فرآیند تولید محتوا برای کسب و کارتان را انجام دهید باید به دو فاکتور کیفیت و هزینه آن توجه کنید.

در واقع باید محتوایی را که تولید می کنید باید کیفیت خوبی داشته باشد و محتوای با کیفیت را به شما تحویل بدهند و متاسفانه شرکت های زیادی در این حوزه هستند که هزینه نا چیزی را از شما می گیرند و محتوایی را به شما تحویل می دهند که اصول استاندارد در هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود باید صرفه جویی و آن محتوایی منحصر به فرد و فوق العاده ای داشته باشد.

روال کار در این مجموعه به این شکل است که بعد از ثبت سفارش با شما صحبت می‌شود و اطلاعاتی را در رابطه با اهداف موضوع مورد نظرتان کاربران هدفتان و بسیاری از مسائل دیگر یادداشت می کنند.

ابتدا محتوای آزمایشی را برای شما در واتساپ میفرستند اگر مورد تایید برای محتوا ها را هم به همان صورت تهیه می کنید و در زمان مقرر به شما تحویل می دهند اگر مورد تایید نبود کلیه اطلاعات مورد نظرتان را داشتید اما تمامی آنها را ویرایش کند.

بدون شک محتوا برای سایت یکی از حیاتی ترین اقدامات برای جذب مشتری در بازاریابی های اینترنتی قابل توجهی است.

مطالعه بیشتر:  بهترین راه حل ساخت سایت

گوشه بازاریابی درونگرا را به خود اختصاص می‌دهد به همین دلیل مدیریت هزینه های مربوط به تولید محتوا یکی از دغدغه‌ های مهم مدیر آن می باشد و همین دغدغه امکان دارد وارد شود را به روش هایی برای کم کردن هزینه تولید محتوا برای سایت مقرون به صرفه است و ارزان می باشند اما باعث اتلاف وقت می شود که این روش‌ها را به هدف می رساند.

عوامل موثر بر طراحی تولید محتوای متنی

تعرفه محتوا نویسی در سایت
تعرفه محتوا نویسی در سایت

کالای مشخصه های کیفیت ثابت نیست که قیمت آن در بین تولیدکنندگان مختلف یکسان باشد به دلیل عوامل متعددی ممکن است کیفیت محتوا تحت تاثیر قرار بگیرد قیمت تولید محتوا توسط شرکت‌ها و اشخاص مختلف متفاوت شود در این جا می خواهیم با برخی از طرح های تولید محتوا صحبت کنیم.

موضوع محتوا محدودیت زمانی تولید محتوا سطح تخصصی بودن محتوای مورد نظر میزان منحصر به فرد بودن محتوا میزان تحصیلات تیم تولید محتوا میزان تخصص تیم در بزرگ بی‌محتوا میزان تخصص تیم تولید محتوا در سئو نحوه نظارت کیفی بر فرآیند تولید کیفیت ویراستاری کمیت و کیفیت خدمات پشتیبانی خدمات جانبی و غیره همه این ها بر تعرفه تولید محتوا موثر هستند.

قیمت ها و تعرفه های مختلف تولید محتوا

شرکت متعددی در بازار محتوای ایران فعال می باشند و قیمت و طرح های متفاوتی را برای تولید محتوا به ایشان ارائه می کند در اینجا فعالان این بازار به چند دسته تقسیم می شوند.

برند های شخصی

برند شخصی افراد می باشند که در این زمینه به صورت شخصی عمل می‌کند دارای تجربیات ارزشمندی است.

مطالعه بیشتر:  طراحی ریسپانسیو سایت در المنتور

صورت ویژه در حوزه برخوردار می‌باشند قلم اینگونه افراد ارزشمند است و نمی‌تواند مبلغی که کلمه برای محتوایی که تولید می‌کند قیمت گذاری کنند

فریلنسرها

فریلنسرها نویسندگان آزاد می باشند که شغل تولید محتوا را دنبال می‌کند و با توسعه مهارت های شخصی خود در بازاریابی محتوا بسپار شده مشتریان پاسخ می‌دهند معمولا کمترین تعرفه تولید محتوا توسط این دسته از تولید کنندگان ارائه می شود.

شرکت متمرکز بر کمیت

برخی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا با در زمینه استراتژی بازاریابی بر اساس قیمت کمتر فروش بیشتر پیش بینی روند کیفیت تولید محتوا در این شرکت وسیله‌ای مستند نویسنده دارد تعرفه تولید محتوای متنی به زبان فارسی در این شرکت ‌ها به این کلمه ۲۰ تا ۵۰ تومان متغیر است

شرکت های متمرکز بر کیفیت

شرکت های که استراتژی بازاریابی خود را بر اساس کیفیت بهتر و برندسازی تامین کند به صورت کلی استراتژی متفاوتی دارد مشتریان این شرکت و سازمان و اشخاصی می باشد که برنامه‌های بلندمدت تری برای موفقیت در بازاریابی محتوا دارند تعرفه تولید محتوای متنی به زبان فارسی در مورد شرکت بزار هر کلمه ۸۰ تا ۵۰۰ تومان متغیر است.

یک اشتباه رایج برای کاهش هزینه تولیدمحتوا

ساده ترین راه برای مدیریت هزینه های بازاریابی محتوای این است که طرح های پیشنهادی توسط شرکت های تولید کننده محتوا را بررسی کنیم و ارزانترین گزینه را انتخاب کنید در آینده کاهش هزینه تولید توجه به ارزش آفرینی محتوا در چارچوب برنامه ای که شما مد نظر دارید نمی شود تعداد زیادی محتوای بی کیفیت تولید و منتشر می‌ شود.

مطالعه بیشتر:  فونت مناسب برای طراحی پست

این رویکرد تنها هزینه شما را کم نمی‌کند بلکه عملاً با کاهش کیفیت در محتوا اثربخشی آن را کاهش می‌دهد و شما را به نتیجه مطلوب می‌رسند.

در مرحله دوم به دلیل عدم برنامه‌ریزی صحیح باعث موازی کاری و به روز و بروز مسئله کیفیت محتوا می شود که قدرت رقابتی در نتایج جستجوی گوگل شما آسیب وارد می کند.

راهکارهای حرفه‌ای و سریع برای کم کردن هزینه های تولید محتوای نصب و برنامه ریزی و تمرکز بر هدفمندی تولید محتوا از اتلاف منابع مالی برای تولید محتوای غیر هدفمند و کم است جلوگیری شود.

استراتژی محتوا هزینه تولید محتوا را کاهش می دهد

تبدیل یک استراتژی محتوای حرفه ای که بر پای آنالیز دقیق برای کسب و کار شما است شناسایی نیاز های مخاطب و تجزیه تحلیل رقیبان باعث می شود که تک محتوای که شما تولید می کنید هدف مشخصی را به دنبال داشته باشد و جایگاه ویژه ای را به دست آورد.

این ترتیب از تولید محتوای بی هدف کم از جلوگیری می شود و در عین حال با توجه به هر محتوایی با کیفیت و هدفمند بازده خود را به دست می آورد.

برای مدیریت هزینه های برنامه ریزی کنید

پیشنهاد متخصصان این است که به جای اینکه به قیمت تولید محتوا فکر کنید و آن را کاهش دهید در هزینه های بازاریابی محتوایی تان تمرکز کنید به این فکر کنید که چگونه میتوان بازی های سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید برای این کارکسب و کار خود را با بازاریابی محتوا مشخص کنید.

مخاطبین خود را بررسی کنید کلمات کلیدی را مورد بررسی قرار دهید سایت عرضه شده رقبا را آنالیز کنید با دسته بندی کلمات کلیدی موضوعات مشخصی را برای تولید محتوا انتخاب کنید برای تولید و انتشار محتوا تحقق محتوا داشته باشید محتوای لندینگ پیج ها را بر اساس کلمات کلیدی را مرتب کنید با تولید محتوای موضوعی و لینک سازی داخلی لندینگ پیج را تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد