تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

اینستاگرام پلتفرمی است که ماهانه بیشتر از یک میلیارد نفر از آن بازدید می‌کنند.

میلیون ‌ها کسب و کار و بیزینس های بزرگ و کوچک در آن مشغول به کار می‌باشند و نیمی از موفقیت های شغلی شان را مدیون شبکه‌ های اجتماعی هستند اینستاگرام برای اشتراک گذاشتن فیلم عکس با خانواده و دوستان طراحی شده است.

اما بعد از گذشت چند سال مکانی عالی برای بازاریابی و انلاین سازی کسب و کار تبدیل شد.

به دلیل داشتن ماهیتی بصری اینستاگرام فرصت بزرگی را برای مشاغل در دنیای مجازی به وجود آورد اینستاگرام شبکه اجتماعی پرطرفدار است که روزانه شاهد بیشتر از ۵۰۰ میلیون استوری از طرف کاربران می باشیم.

کودکان و نوجوانان شرکت و بیزینس های بزرگ و کوچک پزشکان حیوانات و طراحان همه پیچ‌ اینستاگرام دارند.

اینستاگرام در کمتر از ۱۰ سال به یکی از پلتفرم های بسیار محبوب تبدیل شد از یک پلتفرم اشتراک عکس به یک مرکز بیزینسی بزرگ رشد شرکت ها و برندهای مختلفی در این اپلیکیشن با استفاده از لایو اینستاگرام به صورت زنده توانسته اند تقابل برقرار کنند.

مشتریان خود را پیدا کنند و پس از طراحی خلاقانه به کسب و کارشان را رونق بخشند همچنین این واقعیت وجود دارد که کاربران اینستاگرام بیشتر از هر کاربر عادی به صنایع اجتماعی مشغول به فعالیت می باشند.

این پلتفرم نرخ مشارکت بالایی را برای مشاغل در مقایسه با فریز وجود تولید می کند اگر شما قصد ساختن یک صفحه اینستاگرامی برای کسب و کار خودتان هستید به شما پیشنهاد می کنیم از مطالب زیر را تا انتها مطالعه فرمایید تا مسیر درست و اصولی برای موفقیت را آموزش ببینید.

مطالعه بیشتر:  جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام

اهمیت مدیریت پیج اینستاگرام در مارکتینگ

تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین
تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

شبکه ‌های اجتماعی از مهم ترین پلتفرم ها برای تبلیغات و گسترش کسب و کارهای امروزی هستند از همه این پلتفرم ها مهمتر اینستاگرام است که توانسته است جایگاه ویژه‌ای در میان طرفدارانش ایجاد کند.

به همین خاطر اگر بتوانید کسب و کارتان را تضمین کند تا به افزایش دهید امتیاز زیادی می گیرید و سریعتر شناخته خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام از مهمترین  راه اندازی کسب و کار است و باید برنامه‌ریزی شده باشد و باید اصولی با آن رفتار شود.

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام

تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین
تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

در دنیای امروز به شرکت هایی که پیج ‌اینستاگرامی را مدیریت می‌کنند بسیار زیاد هستند و کارهای گسترش کسب و کار مشتریان را انجام می دهند

ممکن است برای شما هم به عنوان یک کارفرما سوالات در این زمینه ایجاد شود که نحوه مدیریت پیج اینستاگرامی به چه شکل است اگر مدیریت پیج اینستاگرام خود را به شرکتی بدهید چه کاری برای شما انجام می دهد

باید بدانید که کسانی که پیج های اینستاگرام به عهده می‌گیرند تولید محتوای ارزشمند و جذاب را تولید می‌کند به افزایش فالوور هدفمند می ‌پردازند افزایش تعامل با مخاطب و توسعه استوری های کارتون اکشن را در پی دارد.

افزایش لایک کامل بازدید ویدئو استوری را دارند تبلیغات حرفه‌ای افزایش آگاهی از برند را به عهده دارند هشتگ گذاری تخصصی انجام می‌دهند پست و استوری گذاری در سر زمان و وقت را برعهده دارند.

پاسخگویی کامل به دایرکت ها از وظایف آن ها است.

ایده پردازی خلاقانه برای درگیری مخاطب با پیج شما جزو وظایف مدیریت به اینستاگرام به حساب می آید.

باید بدانید که مدیریت پیج های اینستاگرام از اصلی ترین وظایف ادمین هم هست و می توانند با استخدام و فردی کاربلد پیج خود را در مدت زمان کوتاهی روش ارتقا دهید ادمین های اینستاگرام با ارائه بهترین خدمات به شما کمک می‌کند که پیج با کیفیت و با ظاهری زیبا داشته باشید.

مطالعه بیشتر:  تیتر نویسی حرفه ای در اینستاگرام

اهمیت هشتگ گذاری در مدیریت پیج اینستاگرام

اشتراک گذاری از بهترین راه ها برای افزایش مخاطب در این پلتفرم اگر بتوانند این کار را به درستی انجام دهید کسب و کارتان دیده خواهد شد ما در بحث مدیریت پیج اینستاگرام هشتگ گذاری را بسیار مورد توجه قرار می دهیم.

بعد از آن از میزان استفاده میزان بازدید میزان بازدهی و رشد برای افزایش بازدید و فالوور ها استفاده خواهیم کرد و به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند.

هشتگ توضیحی که برای طبقه‌بندی یا حس محتوای پشتی استفاده می شود.

هشتگ برند که برای معرفی برند در تمامی پست ها استفاده خواهد شد .

هشتگ کمپین که برای مدت کوتاهی ممکن است در یک رویداد کمپین باب شده باشد

محتوا هسته‌ کار است و برای کسی که یک پیج اینستاگرام را مدیریت می‌کنند جزء حساس‌ترین و مهمترین بحث به حساب می‌آید محتوایی که برای این صفحه اجتماعی تولید می‌شود ویژگی‌های خاص دارند.

چرا که محیط اینستاگرام با محیط سایر شبکه‌ های اجتماعی متفاوت خواهد بود یکی از اصلی ترین ویژگی های تولید محتوای اینستاگرامی در مدیریت پیج شامل مواردی است که متناسب با سلیقه مخاطبان باید تولید محتوا شود.

عکس ویدو و یا سود باید جذابیت کافی را داشته باشد محتوای تولید شده باید بتواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند و آنها را به تعامل بکشاند.

برای تولید محتوای پیج خود وقت و هزینه صرف کنید از نرم افزار های تخصصی ویرایش عکس و ویدئو استفاده نمایید اگر قصد تولید محتوا در اینستاگرام یک حرفه کاملاً تخصصی و طولانی مدت است و در رابطه با مدیریت پیج اینستاگرام باید آموزش ‌های لازم را ببینید.

اکسپلور مهمترین هدف مدیریت پیج در اینستاگرام

تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین
تفاوت مدیر پیج اینستاگرام و ادمین

از اصلی ترین کارهایی که توسط مدیریت پیج اینستاگرام انجام می‌شود افزایش و تعامل و دیده شدن پست ها در این اکسپلور می باشد اکسپلور بخش تبلیغاتی رایگان اینستاگرام است.

مطالعه بیشتر:  افزایش مخاطب پزشکی

اگر پست شما در این قسمت دیده شود بسیاری از مخاطبان می‌توانند به پیج شما روانه کنند یعنی موفقیت با استفاده از هشتگ گذاری آی جی تی وی در اکسپلورر دیده خواهد شد برای افزایش تعامل با مخاطبان کارهای بسیاری وجود دارد که آنها را باید انجام دهید.

یکی از این کارها افزایش تعامل خود با رقیبان است چون می توانید به دنبال پیج رقبا و تحلیل و آنالیز آنها در اینستاگرام بپردازید و مخاطبین را به اینگونه به پیشکسوتان راهنمایی کنید.

اهمیت زمانبندی پست و استوری گذاری توسط مدیریت اینستاگرام

اگر پیج کاری دارید و در آن فعالیت می کنید احتمال این سوال برایتان پیش می آید که بهترین تایم برای قرار دادن پست و استوری چه زمانی است.

برای پیدا کردن بهترین زمان پست و استوری لازم است دنبال کننده ها و ساعت فعالیت آن ها را در صفحات خود مورد بررسی قرار دهید.

ممکن است شما یک پیج آموزش زبان داشته باشد اکثر دنبال کننده ها کار شما دانش آموزان باشند و در ساعت های نخستین صبح آموزش بپردازند.

در این صورت بهترین زمان برای قرار دادن پست و استوری ساعت ‌های اولیه صبح می باشد از طرفی ممکن است شما یک صفحه قصه‌گویی داشته باشید در صورت اکثر مخاطبان شما والدین خواهد بود و در ساعت ۹ تا ۱۰ شب قصه‌گویی پرداخت.

بهترین زمان پست گذاشتن بستگی به رنج سنی دنبال‌کنندگان شما دارد و اینکه چه فعالیت هایی انجام می دهید شما میتوانید با اضافه کردن ادمین اینستاگرام به تیم خود این کار را برای خود راحت تر کنیم.

به طور کلی تفاوت چندانی میان ادمین اینستاگرام و مدیریت پیج های اینستاگرامی وجود ندارد در رابطه با پست پیج اینستاگرام باید گفت بخش کلی تری را زیر نظر می گیرد.

در رابطه با ادمین ها و باید بدانید که با توجه به نظر مدیریت یک سری از پست‌ ها و استوری ها را می‌گذارند و پیج را به سمتی سوق می‌دهند در نهایت می توان گفت از این پیج های اینستاگرامی کاری جزئی تر دارند و زیر نظر مدیریت پیج فعالیت می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد