تیتر نویسی حرفه ای در اینستاگرام

تیتر نویسی حرفه ای در اینستاگرام

درست است اینستاگرام یک رسانه تصویری است و برای تماشای ویدئو از اعضای شبکه شده.

اما هر کسی که در اینستاگرام انتشار پیدا می‌کند تا یک کاربر می باشد و بر روی کاور موضوعات مختلفی تولید محتوا شده است مخاطب با دیدن کاور ان را مطالعه تیتر ثبت شده وارد آن می شود و فیلم را تماشا می ‌کند.

اولین مرحله که باید در این رابطه دارد این است که یکی محتوا جذاب بزنید و اینکه هر چقدر خلاقانه تر و جذاب تر باشد هنر شما است حرفه ای نیازمند فردی با تجربه و آشنایی با روانشناسی مشتری و بازاریابی می باشد.

اما در کنار این مهارت ها باید برای تیتر نویسی در اینستاگرام در نظر داشته باشید هر چقدر جذاب تر باشند بهتر است از تیتر های غیر متعارف استفاده نکنید.

باید به یاد داشته باشید استفاده از تیتر های جنجالی استفاده کردن از هشتگ است و در این رابطه باید از هشتگ های نا مناسب استفاده نکنید.

برخی افراد نویسنده تیتر های جنجالی دست به دامن شایعات و دروغ می ‌زند تا طرف ممکنه چند دفعه اول مخاطب را به دام بیاندازد و در بازدید پست را بالا می‌ برد اما به مرور زمان فرد اعتمادی نسبت به مجموعه کم می‌شود .

در پست های اینستاگرام از ابزار های پرکاربرد و خلاقیت در تمام زمینه‌ ها استفاده کنید.

زیرا جواب می‌دهد به عنوان مثال اگر برای یک پست مجبور هستید از تیتر جدی و کاملا خشک استفاده کنید و نمی توانید با کلمات بازی کنید از ابزار تخلیه استفاده نمایید طرز نوشتن حروف الفبا برای نوشتن تیز استفاده کنید به عنوان مثال اگر موضوع جدی است و جنبه سرگرمی دارد.

مطالعه بیشتر:  اینشات و ساخت پست اینستاگرام

می ‌توان از عکس نوشته هایی استفاده کنید که این اثر را حدس بزنید.

پست گذاری در اینستاگرام سبک های مختلف دارد و هرکدام سبک خودشان را پیدا می کنند و از دیگران تقلید نماینده الهام گرفتن از دیگران بسیار خوب است اما بهتر است کپی نکنید.

وقتی مخاطب موضوع را جستجو می‌کند اینستاگرام محتوا و تبلیغاتی برای او پیشنهاد می‌ دهد در این میان هر چقدر یک کاور زیبا تر و جنجالی تر باشد یا در نهایت خلاقانه تر باشد می‌تواند مخاطبین بیشتری را جذب کند و فروش پیج بالا تر می رود.

۵ نکته برای تیتر نویسی در اینستاگرام

اثرات کلیشه ‌ای و تکراری برای ترخیص در اینستاگرام به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا مخاطبان اعتماد سازی شان از بین می رود از کلمات پرسشی استفاده کنید تیتر محتوا را در قالب یک سوال عنوان کنید.

زمانی که  در قالب سوال عنوان می ‌کنید باعث برای اینکه بتوانید تیتر نویس موفقی باشید باید موضوعات و دفترچه های مخاطبین را بشناسید.

فرض کنید چیزی که مینویسی محتوا را کاملا متمرکز کنند در همان خط اطلاعات کافی را بدهید برخلاف تصور برخی که فکر می‌کنند هر چقدر کلمات متکلف استفاده کنید جذاب تر خواهد شد اما تیترهای ساده و روان قابل فهم تر و جذاب تر هستند.

اگر تمام این اصول را رعایت کنید بسیار پیشرفت می کنید و فالور های زیادی را جذب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد