طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

طراحی استوری پزشکی

استوری پزشکی
طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

قالب استوری و پژوهش‌های پزشکی اینستاگرام در لایه با فایل های psd در قالب یک طرح زیبا حرفه ‌ای و انعطاف پذیر به صورت فایل لایه باز تولید می‌شود و در زمینه دندانپزشکی و معرفی خدمات کلینیک های دندانپزشکی طراحی و آماده می‌شود.

این بسته شامل ۶ قالب چهار استوری و دو فایل مجزا می باشد که در حوزه ‌های پزشکی و دندانپزشکی می‌تواند مورد بررسی و استفاده قرار بگیرد.

قالب پست استوری پزشکی اینستاگرام برای افرادی که نیاز به یک تم خاص و زیبا برای صفحات اینستاگرام خود نیاز داشته باشند قابل استفاده است.

این محصول با کیفیت دارای رزولوشن بالا و کیفیت بسیار زیاد و لایه باز با فرمت psd (فرمت فتوشاپ) با کاربرد و ویرایش آسان ارائه می شود.

تمامی قسمت های آن توسط نرم افزار فتوشاپ قابل تغییر و ویرایش می باشد.

این قالب ها به درد چه کسانی می خورد

استوری پزشکی
طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

صاحبان کسب و کار طراحان و ادمین های اینستاگرام نیاز به این قالب ها دارند. صاحبان کسب و کار به طور کلی می‌توان از این قالب ها استفاده کنند.

زیرا طراحی ‌های خاص دارد و حتی اگر توانایی و مهارت لازم را برای کار با نرم افزار های فتوشاپ و گرافیک نداشته باشد به راحتی می‌توانند آن ها را تغییر و ویرایش دهد و روی آن المان اضافه کند.

هزینه های طراحی و تولید محتوا برای خود کسب و کار ها و این قالب ها بسیار پایین می آید.

طراحان و ادمین های اینستاگرامی می توانند با استفاده از استوری هایی که از پیش تعیین شده است و پست های تولید شده به طور کلی به کار تولید محتوا در این زمینه بپردازند و زمان کمتری را صرف این کار کند.

انجام یک سری کار ها در حوزه اینستاگرام حوصله زیادی می‌خواهد.

اگر طراحی ادمین اینستاگرام هستید می توانید به راحتی با استفاده از این قالب ها در کم ترین زمان ممکن به گذاشتن استوری و پست های جذاب و حرفه‌ای بپردازید و مشتریان و فالوور های بیش تری را جذب کنید. کسانی که آشنایی با فتوشاپ ندارند می توانند از این قالب ها استفاده کنند.

همانطور که در قبل هم گفته شد این پست ها طوری طراحی شده است که قابل استفاده برای عموم کاربران است  و کاربرد آن برای همه افراد است. پ

کسانی که آشنایی با نرم افزار های گرافیکی به ویژه نرم افزار فتوشاپ ندارند همه می توانند به راحتی از این قالب ها  استفاده کنند.

با وجود این فیلم های آموزشی که ارائه می‌شود تا افراد با خیال راحت بتوانند  از این قالب ها استفاده نمایند.

یکی از کار های بسیار مهم در برند سازی مراکز پزشکی قرار گرفتن در فضای فیزیکی و فضای مجازی است. اینستاگرام به طور کلی یک پلت‌فرم در دنیای امروزی به حساب می‌آید که در ایران هم از اهمیت بالایی برخوردار است و به جذب مخاطب می پردازد.

ویدیو هایی که در این زمینه به بازار کار ارائه می‌شود در حوزه های پزشکی می تواند برای بیماران بسیار مناسب باشد و اگر در بخش استوری اینستاگرام باشند تاثیر بیشتری به مراتب برای افراد می گذارد حجم استفاده از ویژگی ‌هایی که هر سال در موبایل ‌ها استفاده می‌شود دو برابر معرفی خدمات پزشکی به وسیله ویدئو و کتاب است.

ایده هایی برای اینستاگرام پزشکی

استوری پزشکی
طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

همان طور که می دانید اینستاگرام نسبت به پست مورد توجه بیش تری قرار می ‌گیرد و مخاطبان بیشتری می‌توانند آن را ببینند.

در این بخش می خواهیم نکاتی را در قالب استوری در جهت های اینستاگرامی به شما بگویم تا به سئوالات بیماران پاسخ دهید.

پاسخگویی به سوالات بیماران در بخش های استوری از طریق استیکر پرسش و پاسخ می تواند عده زیادی را به خود جذب کند پرسش و پاسخ با بیماران می‌توانند در قالب سوالات تخصصی و یا سوالات غیر تخصصی باشد که تعامل پیج را بالا می برد و می تواند مخاطبان بیشتری با پیج شما آشنا سازد.

سوالات بیماران را می‌توان به صورت پوسته‌ای مجزا و به صورت ویدئویی پاسخ دهید که بازخورد های خوبی را دریافت می کنید.

مورد بعدی این است که از بیماران و مخاطبان خود در بخش استوری سوال بپرسید طرح سوال در قالب استوری برای پیج ها در حوزه پزشکی و درمان باشد از می‌تواند در قالب رویداد های روزانه کتاب مناسب انتخاب گل و هدیه انتخاب شهر و رستوران‌های آن باشد.

هدف از در حین سوالات چالشی در استان‌ها درگیر کردن مخاطب و قرار دادن آن ها در پیج شما است و به این ترتیب مشارکت پیج بالا می‌رود و رشد پیج مرتب افزایش پیدا خواهد کرد.

مورد سوم نظرسنجی و آزمون است که می‌توان در استوری تنهایی درمان بیمار خود را به صورت نظرسنجی بگذارید و یا میزان رضایت بیمار را از خدمات مطلوب در نظرسنجی بگذارید و در قالب استوری ارائه دهید.

ممکن است مواردی که در قالب آزمون های ۴ گزینه ای مطرح شوند تقاضای دندانپزشکی کودکان یا غیره سوالات زیادی را برای افراد مطرح کند و ذهن مادران را درگیر کند.

مواردی در لاغری و چاقی افراد تأثیر می‌گذارند طرح سوالاتی تواند جرقه ای در ذهن مخاطب شما ایجاد کند و به رشد پیج پزشکی شما کمک بسزایی کند.

مورد چهارم این است که هر چند وقت یکبار مکان مطب خود را مشخص کنید و با استفاده از استیکر های لوکیشن در استوری می توان در پیدا کردن مکان مطب به مخاطب کمک کنید.

می توانید با استفاده از مناسبت ‌های مختلف مثل روز پدر روز مادر روز دانش آموز و غیره نقل قول های افراد مشهور در این حوزه را بیان  کنید سخنان و کلمات الهام بخش و جالب را در وجودشان استفاده کنید. زیرا می توان با یک جستجوی ساده آنها را پیدا کند و تولید محتوای شما دیده شود.

به دین صورت که در قالب یک عکس نوشته های زیبا و در خلال استوری های تخصصی بیان شود.

در مورد ششم از قابلیت لینک در استوری های خود حتما استفاده کنید سعی کنید در هفته حداقل دو بار مخاطب را برای مطالعه یک مقاله تماشای یک فیلم از طریق وب سایت پزشکی که دارید منتقل کنید.

به این نوع استراتژی ‏call to acton می گویند از این نظر می‌توان ترافیک سایت پزشکی خود را ارتقا دهید و بیماران مخاطبان وب سایت شما دسترسی پیدا خواهند کرد.

مورد هفتم این است که برای رونمایی از درمان جدید شمارش معکوس برای برقراری دادخواست پست اینستاگرامی ویژه یا رونمایی از یک دستگاه جدید است.

مورد هشتم رویداد زنده یا لایو با همکاران خود است برگزاری لایو در اینستاگرام با همکاران و متخصصان در بخش ‌های دیگر و پاسخ و پرسش به سوالات مخاطبان تأثیر زیادی بر روند پزشکی و شناخته شما می شود.

در هنگام برقراری لایو اینستاگرام صفحه شما در بخش‌ ها را در قسمت اول دیده می شود و شانس شما برای دیدن شما بالا میرود. برقرار کردن لایک در اینستاگرام می تواند مخاطبین جدیدی را به صفحات شما می افزاید.

همچنین اگر فرد دومی که با همکاران نایب داری و یک اینفلوئنسر باشد شما می توانید شانس دریافت مخاطب از پیج دیگر داشته باشید. برای مخاطب از اطلاعات روز را می توانید پیدا کنید تا به صفحه شما سر بزنید.

قابلیت جدید لایو های اینستاگرامی این است که می تواند همزمان ۴ تصویر در یک قالب وجود داشته باشند و همه آن ها به صورت یک کنفرانس پزشکی با هم صحبت کنند. با استفاده از این روش ها می توانید صفحه اینستاگرام خود را بالا ببرید و افراد زیادی به پیج شما می ایند.

طراحی استوری مناسبتی پزشکی اینستاگرام

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد