طراحی سایت دو زبانه

طراحی سایت دو زبانه

همانطور که می دانید طراحی سایت امروزه یکی از قسمت های اصلی هر کاری به حساب می‌آید طراحی ساده مدل های فراوانی دارد.

امروز که کار صادرات و واردات رونق فراوانی گرفته است و با بیشتر شدن گسترش روابط تجاری با کشورهای دیگر افراد که به کار طراحی سایت و کلا به کار خرید و فروش سایتی و اینترنت پرداخته ‌اند خواهان استفاده سایت دو زبانه هستند در واقع ساده‌ای دوزبانه سایت جهت می دهد و آن را در زمینهای بین المللی پیش می‌ برد.

استفاده از SubDomain در طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه

این روش که از قسمت های مهم در ساخت طراحی سایت دو زبانه و یا حتی چند زبان می باشد در واقع با استفاده از این روش به راحتی می توانید زبان های مختلف را برای سایتتان پیاده سازی کنید و در واقع ۲۲ زبان را در یک سایت پیاده سازی کنید در واقع قالب و فرم آنها یکسان است.

در قالب انتخابی آنها در زبان های مختلف است صفحه های ورد و ایندکس آنها کاملاً با یکدیگر فرق می‌کند و هر کدام از زبان ها با توجه به سلیقه شان استفاده می شود مثلاً قواعد سئو سایت انگلیسی با قواعد سئو سایت فارسی کاملا فرق می کند بنابراین افراد این کار را انجام می دهند و با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید کار مجزا از هم را انجام دهید.

روش نزدیک تر شدن زبان های مختلف در طراحی سایت های چند زبانه

طراحی سایت دو زبانه سایت
طراحی سایت دو زبانه سایت
  • ایجاد فایل هایی برای زبان های جایگزین
  • زیر دامنه های معادل

با استفاده از این راه شما به راحتی می توانید یک سایت چندزبانه را طراحی کنید با استفاده از این روش اصلی در این صفحه می توانید دو یا چند زبان را جایگزین کنید و برای استفاده از آن می توانید از گوگل وب مستر استفاده کنید.

گوگل وب مستر کارایی بسیار زیادی دارد و شما با استفاده از آن می توانید به سرعت پیشرفت کنید و به راحتی بازدید کنندگان و کاربران سایت تان را بالا ببرید.

این کار مشکلات فراوانی دارد ولی اگر توسط افراد کاردان و متخصص انجام گیرد به راحتی سایت شما در زمینه دو یا چند زبانه بالا می‌آید و شما می توانید به زمینه بین المللی وارد شوید.

چه زبان هایی در طراحی سایت دوزبانه و چند زبانه اهمیت بیشتری دارد؟

زبان های مختلف به نوع بازدیدکننده شما بستگی دارد اگر شما می‌خواهید سایت در زمینه بین الملل فعالیت داشته باشد و هم در ایران فعالیت داشته باشد بهتر است از زبان اصلی را ایران و زبان دوم را انگلیسی انتخاب کنید اما اگر می خواهید در زمینه بین‌ الملل بسیار گسترش پیدا کند بهتر است در زبان ‌های عربی و فرانسوی اسپانیایی آن را بالا ببرید.

این زبان ها مدل های فراوانی دارد و در واقع دقت داشته باشید که زبانی که استفاده می‌کنید غلط املایی نداشته باشد و سئو کاملا در آن رعایت شود بنابراین زبان بین المللی زبان انگلیسی است که افراد زیادی می توانند تمایل به استفاده از آن داشته باشند.

زبان ها مدل های فراوانی دارد و افراد زیادی از آن استفاده می کنند بنابراین هنگام تهیه سایتتان از افرادی استفاده کنید که کاملا به زبان انگلیسی تسلط دارد.

چگونه وردپرس را دوزبانه کنیم

طراحی سایت دو زبانه سایت
طراحی سایت دو زبانه سایت

وردپرس یکی از قسمت های سایت به حساب می ‌آید که افراد زیادی از آن استفاده می کنند وردپرس امروز جز سیستم های اصلی مدیریت محتوا به حساب می‌آید.

توانست دستگاه را برای افراد تازه وارد اسان کنند یکی از اقداماتی که در وردپرس باعث شده است افراد زیادی از آن استفاده کنند وجود دو زبان کردن آنها است.

با استفاده از دو زبانه کردن وردپرس افراد زیادی تمایل به استفاده از آن دارند چند افزونه برای وردپرس باید در نظر بگیرد و آنها را انجام دهید در ادامه شما را با افزونه هایی که باعث دوزبانه شدن وردپرس شما می شود آشنا می کنیم بنابراین این متن را تا انتها بخوانید.

افزونه Weglot

این افزونه قابلیت بسیار زیادی دارد از جمله قابلیت مهم می‌توان به ترجمه خودکار و دستی آن اشاره کرد در واقع اضافه کردن دی سایت با استفاده از این افزونه امکان‌پذیر می ‌باشد باعث می ‌شود که شما به صورت نسخه اصلی و فرعی بتوانید دو یا چند زبان بر روی آن نصب کنید.

افزونه polylang

این افزونه که یکی از مهم‌ ترین افزونه ها در وردپرس است و افراد معمولاً برای ساخت آن سایت دو زبانه به این افزونه نیاز پیدا می‌کنند در واقع مزیت های بسیار زیادی دارد و باعث می شود که کارهای ترجمه انجام شود.

افزونه WPML

این افزونه کاملا رایگان است و در هنگام ساخت برنامه به صورت رایگان و کاملا حرفه ای می توانید سایت دوزبانه را استفاده کنید این سایت را به صورت دستی و خودکار می توانید تنظیم کنید و شرایط آن از نظر سو بالا ببرید.

نکات مهم در طراحی سایت دو زبانه

طراحی سایت دو زبانه سایت
طراحی سایت دو زبانه سایت

نکات مهمی را باید در هنگام طراحی سایت دو زبانه باید رعایت کنید از جمله:

ترجمه وبسایت بسیار مهم است که هیچ وقت از اعتماد ترجمه هایی مثل گوگل ترنسلیت و برنامه و اپلیکیشن های تحت استفاده نکنید زیرا به صورت دقیق تر علائم نگارشی و لغات را استفاده نمی کند.

ریدایرکت شدن وب سایت ها

ریدایرکت شدن وب سایت‌ ها یکی از قسمت های اصلی تغییر زبان است که باعث سردرگمی افراد می ‌باشد بنابراین هنگامی که سایتی را تولید می‌کنید و می‌خواهید دوزبانه باشد باید به آنها توجه کنید.

انتخاب زبان توسط کاربران

بهتر است آی پی توسط شما تغییر پیدا کند البته باید با توجه به زبان مورد نیاز تغییر پیدا کند انتخاب زبان توسط کاربران یکی از نکاتی که در سایت شما وجود داشته باشد باعث تمایز سایت شما از دیگر سایت ها می شود.

در دسترس بودن گزینه انتخاب زبان باعث می شود که افراد زیادی از سایت شما استفاده کنند و در واقع با استفاده از این گزینه افراد علاقه زیادی به آن می کند در دسترس بودن گزینه انتخاب زبان باعث می شود که شما از این سایت معمولی به یک سایت تخصصی در بیایید.

آدرس سایت یکی دیگر از قسمت های مهم در تغییر دو زبانه کردن سایت است بنابراین بهتر است ازurl استفاده کنید.

روش subdomain

این روش برای تغییر زبان ها استفاده می شود و این روش مدل های فراوانی دارد و باعث می شود که سایت شما به یک سایت بین‌المللی تبدیل شود

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد