فونت مناسب برای طراحی پست

فونت مناسب برای طراحی پست

بهترین فونت فارسی برای طراحی پست کاور و استوری در اینستاگرام و پیدا کردن ان معمولا برای تولیدکنندگان محتوا همیشه دغدغه آفرین است.

مارکتینگ برای کسب و کار ها یکی از ضرورت ها به حساب می آید اگر شما هم به طراحی کاور اینستاگرام و یا گذاشتن پست در اینستاگرام اهمیت می دهید باید فونت زیبا برای پیج و سایت خود داشته باشید.

به دنبال فونت های خوانا و زیبا باشید که کار کاربران را راحت کرده باشند و هم پیج شما را زیبا تر جلوه دهد.

فونت های کلمات ساختار منظم و هندسه ای لازم برای استخوان بندی پیج شما فضای تمیز ارائه می دهد.

فونت کلمه برای استفاده کردن در اکثر تبلیغات ویژه برای استارتاپ ها و نوع کسب و کار های خلاق مناسب است وقتی فونت کلمه قدرتمند و خودنمایی در مجموع مشاهده می شود ویژگی ها و توانایی های خاص و برجسته و نکات طلایی را نشان دهد.

کلمات با فونت های بزرگ و برجسته قدرت آن ها را نشان می دهد تایپ فیس زبان ‌های انگلیسی فارسی و عربی ساخته شده است و از زبان های کردی و اردو پشتیبانی می کند.

نسخه چهارم فونت کلمه با اصلاحاتی نسبت به نسخه‌های قبلی و اضافه کردن حالت های جایگزین و حروف  زبان های جدید ارائه می‌شود.

فونت جوان

فونت مناسب برای طراحی پست
فونت مناسب برای طراحی پست

فونت جوان نوع فونت از به شکل دست نویس و از نوع نمایش می باشد.

مطالعه بیشتر:  دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

مناسب عنوان هایی است که می‌خواهد پر تحرک و پر شور باشد. قاسم نجاری طراح فونت جوان متخصص ساخت فونت های دست نویس است او از این فونت به  اسم آوینی و پرت کتیبه هست.

در وب ‌سایت‌های خود استفاده می می‌کنند هر دوی این فونت ها بسیار پر فروش و پر طرفدار هستند ویژگی اصلی فونت جوان که آن را از ۲۱۰ کتیبه متمایز می کند.

فونت جوان از دست خط های نوشته شده با ماژیک در بعضی از آثار گرافیکی و امضای گرافیکی الهام گرفته است.

فونت جوان دارای تعداد بسیار زیادی ترکیبات و حروف است که به کمک راهنمایان می توانید آن را تایپ نمایید و برای تایپوگرافی دلخواه خودتان دربیاورید.

استفاده مناسب از این محور و ترکیبات جایگزین و ایجاد ترکیب بندی با حروف تا حد زیادی می ‌تواند کارتان را آسان کند.

فونت ایران سنس برای طراحی پست

فونت مناسب برای طراحی پست
فونت مناسب برای طراحی پست

در سال ۱۳۹۳ اکوسیستم کسب و کارهای خلاقانه و استارتاپی در ایران پر و بال گرفت فونت ایران سنس اولین بار در همان سال انتشار یافت.

طراحانی که در این شرکت های استارتاپی مشغول به کار بودند نگاهی متفاوت نسبت به طراحان دیگر داشته اند و جسارت بیشتری در استفاده از فونت جدید داشته اند.

بنابراین این فونت را طراحی کردند و در وب ‌سایت ‌ها و نرم ‌افزار ها مثل دیجی کالا کافه بازار آپارات اسنپ و غیره مورد استفاده قرار گرفته و تبدیل به یکی از نشانه ‌های جامع کسب و کار های استارتاپی شد.

فونت ایران یکان برای طراحی پست اینستاگرام

ایران یکان یکی از پر طرف دار ترین فونت های فارسی در طراحی وب و اپلیکیشن ها است که در برند های معتبر و شرکت بزرگ از این فونت استفاده می‌ کنند.

مطالعه بیشتر:  طراحی استوری پزشکی اینستاگرام

پر استفاده شدن این فونت بعد از گذشت دو سال باعث به روز شدن نسخه قدیمی آن شد و در نسخه سوم کامل تر و کم نقص تر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد