وظایف ادمین در اینستاگرام

زمانی که قصد دارید در صفحات اینستاگرام فعالیت کنید و جزو محبوب ترین ها به حساب ایید. باید تقسیم بندی نماید. برخی از تقسیم بندی های اصولی که ما برایتان می گوییم را حتما مدنظر داشته باشید تا بتوانید یک میلیون یا حتی بیش تر فالور بدست اورید.

انتشار منظم پست و استوری

 

قبلا  فقط انتظار پست ملاک بود اما امروزه استوری هم جزو مهم ترین عوامل است و به صورت منظم در آن اقدام به انتشار محتوا کند باید موضوع پیج دانلود کاملا درک کنید و سپس ساعتی که بیشترین مخاطب آنلاین هستند به انتشار استوری و پست بپردازید تا در همان ساعت بیشترین تعامل را داشته باشد یکی از مهم ترین وظایف اینستاگرام این است که باید به صورت منظم در آن کار کنید.

محتوا سازی حرفه‌ای

موضوع دیگری که جزء وظیفه ادمین های اینستاگرام به حساب می ‌آید این است که باید به صورت حرفه ‌ای محتوا سازی کنند و این را آموزش دیده باشند اگر یک پیج می‌خواهید موفق باشد باید محتوای منحصر به فرد و یونیک داشته باشید منظور از محتوای اصلی، محتوای خود را یونیک تولید کنید و به گونه ای منتشر کنید که تا به حال کسی آن را نداشته باشد یا تولید نکرده باشد.

افزایش فالوور های پیج

فالوور های فیک امروزه زیاد رایج شده است و خیلی از افراد از این فالور ها استفاده می‌کنند باید بدانند که این موضوع برایشان جنبه منفی دارد و حالت نمایشی است و هیچ کاری به پیش نمی‌برند چون باید به فکر راه های هک فالوور واقعی و فعال بتوانید جذب کنید.

اگر اصول محتواسازی را بیاموزید و همچنین با قواعد کلی انتشار پست و استوری در اینستاگرام آشنا شده باشید میتوانید فالوور های واقعی برای خودتان پیدا کنید یکی از اهمیت ترین و مهم ترین وظایف ادمین اینستاگرام جذب فالوور می باشد.

افزایش لایک و کامنت پست ها

هرچند که فالوور داشته باشید اگر پست هایتان لایک و کامنت کمی داشته باشد پیج شما بی ارزش می شود.

حفظ امنیت پیش و فالورها

از وظایف ادمین اینستاگرام این است که به حفظ امنیت پیج و کاربران کمک کند برای پیج می‌تواند صفحاتی را در دسترس افراد قرار دهد که مهارت‌ هایی دارد در این زمینه به آن ها یاد دهد خودش می‌تواند به ایجاد رمز های قوی و کار های مشابه امنیتی کار های مختلفی را انجام داد به عنوان مثال اگر یک پست جنجالی منتشر می کند زیرا آن کاربران دیگر یکدیگر را تهدید می کند یا هر کاری مشابه این چنینی ادمین دخالت در کامنت آن ها را پاک کند یا کاری کند که امنیت و آرامش فالور ها حفظ شود تا نخواهد برای پیج شما مشکلی پیش بیاید.

آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی

وظیفه ادمین اینستاگرام می توان با آشنایی به نرم ‌افزارهای گرافیکی هم اشاره کرد از آنجایی که اینستاگرام بیشتر روی اجسام فیلم‌ها مانور می ‌دهد و برای کاربران هم این محتواها که جذاب می باشند یک ادمین اینستاگرام باید بتواند با نرم افزار های فیلم و عکس به خوبی کار کند تا بتواند عکس ها و فیلم های جذاب بسازد و در اختیار کاربران قرار دهد نرم افزارهایی مثل فتوشاپ افتر افکت جزو مهم ‌ترین نرم ‌افزارهایی هستند که برای یادگیری اینستاگرام و پیشبرد آن موثر و مفید اند.

خلاقیت در تولید محتوا

خلاقیت در محتوایی که درست می کنید در حیطه کار ادمین اینستاگرام است.  محتوای ارزشمند محتوایی است که تکراری نباشد می‌تواند به شدت انتشار یابد باید خلاق وخاص  باشد که شما یک تولید محتوای جالب می‌سازید آن را انتشار می دهید هر چند که محتوای قبلی جذاب است پست بعدی شما باید در رابطه با محتوای دیگری باشد در غیر این صورت محتوای پیج شما تکراری خواهد بود و تلاش کند که به شیوه ‌های مختلفی محتوا بسازید و اختیار کاربران قرار دهید.

توانایی استفاده از هشتگ های مناسب

استفاده از هشتگ های مناسب می ‌تواند به افزایش فالوور ها کامنت گذاری و لایک کردن پست ها بیافزاید برای هر کسی باید در شرایط مناسبی را قرار دهید به واسطه این هشتگ مخاطبانتان را پیدا کنید و وارد پیج تان شود.

می‌توانید از هشتگ مناسب استفاده نمایید و پیج تان تبدیل به یک پیج بهتر کنید از جمله مهم ترین وظایف ادمین اینستاگرام همین موضوع هشتگ گذاری می باشد.

مدیریت تبلیغات

یکی از وظایف ادمین های اینستاگرام است که زیاد شدن فالوور ها را به خود اختصاص می‌دهد که ما نباید تنها تبلیغ را داخل پیج تان بگذارید بهتر محتوایی را تبلیغ کنید زیرا در دید مخاطبان ممکن است بد جلوه دهید و تبلیغاتی که قبل از انجام دهید باید متناسب با کارتان باشد و توانایی که در آن دارید به محتوای تبلیغاتی مثل محتوا های تبلیغاتی جنسی آزار دهنده می باشند که و باعث می‌شود مخاطبین زیادی را از دست بدهید.

روحیه انتقاد پذیری بالا

از ویژگی‌ های شخصیتی ادمین اینستاگرام روحیه انتقادپذیری بالای او است اما هر چقدر هم که از نظر خودشان محتوای خوب و با کیفیت تولید کنید باز هم ممکن است و از نظر خیلی ها ایراد داشته باشند و آماده تمام این انتقاد ها باشید و آن ها را چه درست باشند نادرست باید بپذیرید در برخی از این انتقاد ها باعث می‌شود که پیجتا ن رشد پیدا کنند این کار هم یکی از وظایف ادمین است.

شاید با خودتان بگویید که این نکته آن ‌قدر ها هم مهم نخواهد بود اما برخی اوقات نظر کاربران حتی روی تان تاثیر می گذارد که ممکن است باعث سرد شدن شما شودو  نخواهد ادامه دهید برای همین یکی از وظایف که یک ادمین اینستاگرام باید بلد باشد و به آن سوار شود روحیه انتقادپذیری است.

این نکته را همیشه در گوشتان داشته باشد خیلی ها می‌گویند درآمد ادمین های اینستاگرام بالا است ولی باید این را بدانید که این درآمد بسته به نوع پیج دارد و اینکه چگونه تبلیغات انجام می‌شود یا محصول در آن به فروش می‌رود درآمد را خود ادمین مشخص می کند البته این امر با توجه به فعالیتی که در پیج انجام می‌دهد دارد.

ادمین اینستاگرام کیست؟

در واقع کسی است که وظیفه مدیریت محتوا های اینستاگرامی را برعهده خواهد داشت این فرد با مدیریت صحیح و انجام کار هایی که می دهد قدم در راه بزرگی پیج برمی‌دارد و زمینه ‌های محتوای جدید را با برنامه ‌ریزی و در زمان‌ های مشخص برای پیج عملی می کنند و از این طریق اطمینان سازی حاصل می‌شود و کاربران پیش افزایش پیدا می‌کند همانطور که می دانید امروزه تعداد بسیار زیادی پیش در اینستاگرام وجود خواهد داشت.

داشتن پروفایل جامع و جالب

اولین چیزی که به ذهن هر کاربر می آید این است که این پروفایل جالب است یا خیر هر کاربر می‌تواند با روش شما از طریق ساختار ظاهری آن آشنا شود و به آن جذب شود و در برخی از مواقع علاقه کاربران برای همراهی تان بیشتر خواهد شد پروفایل شامل نام تجاری مناسب عکس پروفایل با کیفیت که شامل یک عکس از چهره یا یک لوگو واضح از برندتان است در قسمت بیوگرافی شعار تبلیغاتی خود را حتما بنویسید.

انجام خدمات و محصولات را معرفی کنید مهم ترین فاکتور ارائه دهنده راه های ارتباطی تان را ذکر کنید برای پست هایتان یک امضای خاص در نظر بگیرد این امضا می‌توانند برای برخی‌ها با استفاده از موضوعات مرتبط باشد.

قالب دور پست ممکن است عکاسی را متفاوت ‌تر از بقیه برندها باشد یکی از نیاز های مالی که در پروفایل می‌توان به آن توجه کرد تعداد فالوور ها است شما می توانید با خرید فالوور واقعی بر جذابیت اعتبار پیجتان بر بستری و زیبایی پیج تان بیافزایید و مخاطبین بیشتری را به خود جذب کنید.

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد