پروفایل ویزیت و افزایش ریچ اینستاگرام

پروفایل ویزیت و افزایش ریچ اینستاگرام

کاربران زیادی با مفهوم ریچ در قسمت آمار های اینستاگرام آشنا نیستند معمولا متوجه شده اند تفاوت های ریچ و ایمپرشن سخت نیست و باید مطالعاتی در رابطه با آن داشته باشید.

این دو مفهوم بسیار در اینستاگرام مورد اهمیت قرار گرفته اند و اگر آن ها را به صورت کامل شناخته باشید به سرعت می توانید به جز آن را ارتقا دهید زیرا به کمک این مفاهیم متوجه می شود که عملکرد مخاطبی ندارد چه شکلی بوده است.

اولین نکته ای که در این مورد باید به آن توجه شود این است که برای در دسترس قرار داشتن آمار های ریچ اکانت شما باید بیزینسی باشد ریچ در لغت به معنی رسیدن است.

البته برای ما مفهوم آن هیچ اهمیتی ندارد ریچ را می‌توان معادل بازدیدکننده هم در نظر گرفت برای اینکه بدانید ریچ اینستاگرام چیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اکانت هایی که پست را استوری شما می بینند معنی ریچ در اینستاگرام بیشتر به معنی بازدید لایک کامل و مشاهده پست ها می باشد.

اگر به قسمت آمارهای پست خود نگاه بیندازیم متوجه می‌شوید که عددی که برای شما نشان داده می شود بسیار حائز اهمیت است البته باید توجه کنید که تعداد دفعات بازدید تاثیری در مقدار این عدد نخواهد داشت.

مثلا اگر شخصی یا کاربری سه بار پست شما را ببیند تنها یک بار به ریچ شما اضافه می شود.

افراد بازدید کننده از راه‌ های مختلف مثل استوری کردن هشتگ گذاشتن اکسپلورر و لوکیشن و غیره می توانند ریچ را ببینند ریچ با امپرشن تفاوت دارد.

در واقع اگر کاربر پست شما را می‌بیند یک ریچ به حساب می‌آید اما در شمارش آن بر تعداد ایمپرشن اضافه خواهد شد.

در حالت کلی باید گفت که ریچ تعداد افراد منحصر به فردی را در خود دارد اما ایمپرشن یعنی پست شما روی افراد تاثیر گذاشته است و برای بار دوم هم آن را دیده اند.

پروفایل ویزیت به چه معنا است

اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام
اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام

اگر در شرف کسب و کار خود هستید و تازه صفحه اینستاگرام خود را باز کرده اید احتمالا خرید پروفایل ویزیت را به شما پیشنهاد می کنند.

پروفایل ویزیت این است که تعداد افرادی که با اکانت اینستاگرام خود صفحه شما را مشاهده می کنند بالا می ‌رود.

البته این تعداد متغیر خواهد شد ممکن است کمی زیاد شود چرا که در مجموع همه افرادی که از ابتدا راه اندازی پیج شما در صفحات آن حضور داشتند متغیر می‌شود و نشان‌دهنده تعداد افرادی است که در هفته اخیر پروفایل شما را دیده اند.

البته باید توجه داشته باشید که آمار مرتبط به پروفایل ویزیت کاملا اصلی و یونیک می ‌باشد و ثیت بازدید های تکراری هم دور می‌کند برای مثال اگر فردی در ۷ روز اخیر با اکانت خود ۴۰ بار هم به پروفایل شما سرزده باشد عدد ۴۰ ثبت نمی ‌شود بلکه تنها یک بار در کل آمار ثبت خواهد شد.

پروفایل شامل قسمت ‌های مختلفی مثل:

 •  بیو
 • عکس
 •  پروفایل
 • تعداد فالوورها
 • تعداد کل پست ها
 •  بخش هایلایت استوری و غیره می شود.

به عبارتی کل حساب کاربری شما را در بر می‌گیرد و فردی که وارد آن می‌شود به صورت یک نگاه می تواند همه آن ها را با هم ببینند.

راه های افزایش پروفایل ویزیت

اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام
اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام

قبل از خرید پروفایل ویزیت بهتر است بدانید که چه راه هایی برای افزایش بازدید از پروفایل تا می‌شود و از آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم اگر هر استوری تا ۲۴ ساعت پس از انتشار در صفحه شما عنوان کرد باید سعی کنید استوری های هدف دار و محتوای جذاب قرار دهید.

از گذشتن از طرح ‌هایی که نظرسنجی جذابی دارند غافل نشوید به یاد داشته باشید که هر اندازه پژوهش ما در مقابل چشم مخاطب باشد مخاطب به پیج وابسته می‌شود.

بیو پیج خود را کامل کنید و تا جایی که می توان عکس پروفایل صفحه را عوض کنید این موضوع در جذب مخاطب و بیشتر شدن مخاطب تاثیر دارد انتشار محتوای با کیفیت و بر کسی پوشیده نیست.

یکی از اصلی ترین نکاتی که می تواند مخاطبان را جذب کند رفتن به سطح اکسپلور محتوای جذاب و با کیفیت می تواند به این قسمت راه پیدا کند.

محتوای استاندارد و جذاب باعث افزایش تعداد لایک و کامنت ها می شود و به طور کلی مشارکت آن را بالا خواهد برد و افزایش این نرخ ها به راحتی وارد اکسپلور می‌شود و اینستاگرام مخاطبین بیشتری را به هیجان دعوت می کند.

در نهایت گذاشتن پروفایل و مناسب استاندارد به افزایش فالوور واقعی در پشت آن منجر می‌شود علاوه بر حفظ کیفیت پست های انتشار پیدا کرده به تعداد پست ها هم دقت کنید.

شما را پست سر هم پست نگذارید و مطالب خود را انتشار ندهید به عبارتی در طول روز به مقدار مشخصی بود منتشر کنید برای مثال اگر می خواهید در طول روز پنج  پست را نشر دهید این کار را به فاصله سه تا چهار ساعت با فاصله از هم انجام دهید.

همچنین این پست را در ساعت مشخصی بگذارید تا مخاطبان تان به ساعت انتشار پست های شما عادت نمایند زمان ارسال پست ها هم دقت کنید مناسب ترین زمان برای ارسال پست و محتوا هایتان ساعت های شلوغ اینستاگرام می باشد که کاربران بیشتر در آن لحظه آنلاین هستند.

اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام در چیست

اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام
اهمیت پروفایل ویزیت اینستاگرام

همان گونه که گفته شد پروفایل حرف حساب کاربری در اپلیکیشن اینستاگرام صفحه می باشد که بر روی آن نام کاربری و حساب به آن وارد شده است.

این صفحه قسمت ‌های مختلفی دارد که هر کدام می‌تواند باعث جذب مخاطبین شود بلکه باید یک صفحه اینستاگرام شوید برای اولین بار یک سری اطلاعات از کسب و کار یا مشخصات فردی به ما می‌دهد.

زمانی که شما پروفایل اینستاگرام میتوان به صورت کاملا حرفه‌ای باشد می تواند در نگاه اول مخاطبین زیادی را جذب کند و این امکان وجود دارد که صفحه شما را فالو نمایند که این نهایی ترین هدف هر صفحه اینستاگرامی است و به افزایش تعداد دنبال کننده ها و مخاطب می پردازد.

هرچقدر تعداد مخاطبین و فالوور ها افزایش پیدا کند درآمد آن پیج بالاتر می رود به این امر پروفایل ویزیت اینستاگرام می‌گویند که بسیار حائز اهمیت می باشد در قسمت های بعدی در رابطه با اینکه چگونه پروفایل ویزیت خود را باز کنیم می پردازیم.

چگونه می توانیم پروفایل ۲۰ اینستاگرام را افزایش دهیم

برای اینکه بتوانیم صفحات اینستاگرامی خود را پر مخاطب کنیم یکی از راه ‌های موجود انجام کار های که سوابقش و پروفایل نیز اینستاگرام شود و این کار می‌تواند راه های مختلفی را انجام دهید از جمله

 • افزایش تعداد استوری های پیج
 • گذاشتن یک عکس پروفایل ترغیب کننده و استفاده از یک گروه حرفه ‌ای
 • پست‌ های صفحه مورد نظر
 • داشتن تعامل با کاربران
 • محتوای تولید شده
 • به اشتراک گذاری مطالب

نقش افزایش تعداد استوری های پیج در افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام چیست

برای اینکه بخواهیم بازدید از پروفایل اینستاگرام را افزایش دهید و بالاتر ببرید باید سعی کنید بیشتر در چشم مخاطب باشید.

از کارهایی که می توان انجام دهید گذاشتن استوری زیاد است البته در اینجا تنها کمیت مطرح نیست بلکه مهم تر از آن کیفیت محتوا هایی که به عنوان استوری انتشار می‌دهید است

اگر محتوای استوری های جذاب و مفید نباشد قطعاً نمی‌تواند تأثیر مثبتی بر روی مخاطبان بگذارید از کیفیت محتوا به شدت مورد اهمیت است و باید به گونه ای باشد که مخاطبش را به صورت پیوسته پروفایلت را چک کند.

در ساعت های مختلف شبانه روز در چشم مخاطب باشید قادر هستید تا پروفایل اینستاگرام تان را افزایش دهید.

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد